6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Zemsta" (Fot. ABC)

ABC szykuje nową wersję "Zemsty". CW tworzy reboot serialu "Kung Fu". Phoebe Waller-Bridge wycięła żart o aborcji z "Saturday Night Live". A oprócz tego serialowe "High Fidelity", nowy kryminał BBC i nie tylko.

1. ABC szykuje nową wersję Zemsty

Zemsta Emily Thorne wróci do ABC w nowej wersji. Nowy serial, który także ma nosić tytuł "Revenge" ("Zemsta"), opowie o młodej Latynosce, przybywającej do Malibu, żeby zemścić się na dynastii producentów leków, która jest odpowiedzialna za "morderstwo jej matki biochemiczki, zniszczenie jej rodziny i globalną epidemię". Co ciekawe, w serialu ma powrócić ktoś z obsady oryginalnej "Zemsty", ale nie zdecydowano jeszcze kto. Za sterami będzie showrunner oryginału, Mike Kelley, oraz Joe Fazzio, scenarzysta i producent oryginału.

2. CW tworzy reboot serialu Kung Fu

Serial "Kung Fu" z lat 70. dostanie reboot z kobietą w roli głównej. Bohaterką będzie młoda Amerykanka chińskiego pochodzenia, która rezygnuje ze studiów i wyjeżdża do odizolowanego od świata klasztoru w Chinach, gdzie odmienia całe swoje życie. Kiedy wraca do domu, używa umiejętności, których nauczyli ją mnisi, do walki o sprawiedliwość. Serial pisze Christina M. Kim ("Blindspot") dla stacji CW.

3. Phoebe Waller-Bridge wycięła żart o aborcji z SNL

W monologu Phoebe Waller-Bridge z "Saturday Night Live" miał być żart o aborcji i o tym, jak prawo cofa się w tej kwestii, ale twórczyni "Fleabag" z niego zrezygnowała. Jak wyjaśniła w rozmowie z "Vogue", "jeśli wściekasz się i szalejesz, i robisz hałas, przypinają ci łatkę krzykacza. Trzeba to robić ostrożnie. Trzeba szukać sposobów na protestowanie". Monolog możecie obejrzeć poniżej.

4. T.R. Knight i Scott McNairy w nowym serialu

T.R. Knight ("Chirurdzy"), Scott McNairy ("Halt and Catch Fire") i William Sadler ("When They See Us") dołączyli do obsady serialu CBS Studios, opartego na książce "A Higher Loyalty" Jamesa Comeya. Miniserial będzie skupiać się na prezydenturze Donalda Trumpa i jej potencjalnych zderzeniach z prawem konstytucyjnym.

5. James Nesbitt w nowym serialu BBC

James Nesbitt zagra detektywa w nowym serialu "Bloodlands", który stworzy studio należące do Jeda Mercurio ("Line of Duty"). Serial, którego gatunek został określony jako "Irish noir", pisze Chris Brandon.

6. Zoë Kravitz na zdjęciach z High Fidelity

14 lutego na Hulu pojawi się nowy serial "High Fidelity", oparty na książce Nicka Hornby'ego i filmie z Johnem Cusackiem (w polskiej wersji "Przeboje i podboje"). Ich bohaterem był Rob, właściciel sklepu muzycznego, który przeszedł trochę zawodów miłosnych. W nowej wersji tę rolę przejmie Zoë Kravitz ("Wielkie kłamstewka"). Zdjęcia znajdziecie tutaj.

High Fidelity serial

High Fidelity serial

REKLAMA