M. Night Shyamalan przedstawia niepokojącą nianię w zwiastunie "Servant" – serialowego thrillera Apple TV+

"Servant" (Fot. Apple TV+)

M. Night Shyamalan oznacza jedno: będzie dziwnie. "Servant" od Apple TV+ wygląda na serial niepokojący na więcej niż jeden sposób. A to tego ma fenomenalną obsadę.

Jeśli czytaliście nasze recenzje seriali Apple TV+, wiecie, że nie jesteśmy zachwyceni dotychczasowym zestawem. "The Morning Show", "For All Mankind", "See", a nawet najbardziej nietypowa z całego grona "Dickinson" to produkcje średnie, najczęściej niewarte milionów, które w nie włożono. Nie znaczy to, że skreślamy całą platformę, która ma dalsze plany.

Servant – zwiastun serialu M. Nighta Shyamalana

Do tych najbliższych należy serial "Servant", który ma być miksem thrillera psychologicznego i dramatu rodzinnego. Fabuła skupiać się będzie na parze z Filadelfii, która po niewyobrażalnej tragedii ma problemy małżeńskie i otwiera drzwi swojego domu dla "tajemniczej mocy".

Ta "moc" to niania, w którą wciela się Nell Tiger Free ("Gra o tron"). Role małżonków grają z kolei Lauren Ambrose ("Six Feet Under") i Toby Kebbell ("Kong: Skull Island"). W obsadzie znajduje się także Rupert Grint (filmy o Harrym Potterze). Kim są oni wszyscy i o co właściwie tutaj chodzi? Przyjrzyjcie się uważniej dziecku, a zobaczycie, że rodzice są równie problematyczni co niania.

Twórcą "Servant" jest Tony Bagsallop ("Stacja Berlin"). M. Night Shyamalan ("Szósty zmysł") pełni rolę producenta wykonawczego oraz odpowiada za reżyserię premiery. 1. sezon będzie składać się z 10 półgodzinnych odcinków.

Premiera Servant 28 listopada na Apple TV+

REKLAMA