8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Plotkara" (Fot. CW)

Kristen Bell narratorką w nowej "Plotkarze". "BH90210" nie wróci z 2. sezonem. Courtney B. Vance w serialu "Geniusz". A oprócz tego "Legacies", "Superstore" i nie tylko.

1. Kristen Bell narratorką w nowej Plotkarze

Kristen Bell, czyli narratorka oryginalnej "Plotkary", powtórzy swoją rolę w reboocie serialu, który przedstawi nową ekipę rozpuszczonych dzieciaków z Manhattanu.

2. BH90210 nie wróci z 2. sezonem

FOX skasował "BH90210" po jednym sezonie. Gwiazdy serialu dziękują fanom i sugerują, że mogą jeszcze coś razem zrobić. Nie będzie jednak próby znalezienia nowej stacji dla skasowanego serialu.

3. Część seriali FX przenosi się do Hulu

Cztery nowe seriale limitowane FX – "Mrs. America", "Devs", "The Old Man" i "A Teacher" – przenoszą się do Hulu. Hulu, które podobnie jak FX należy do Disneya, będzie też miejscem, gdzie Amerykanie będą mogli oglądać starsze seriale FX.

4. Fred Armisen pojawi się w Superstore

Fred Armisen zagra w odcinku "Superstore" z 14 listopada faceta, który zbiera pieniądze na cele charytatywne i wejdzie w konflikt z pracownikami sklepu. Więcej zdjęć tutaj.

 Fred Armisen Superstore

5. Courtney B. Vance w serialu Geniusz

Courtney B. Vance ("American Crime Story") zagra ojca Arethy Franklin w nowym sezonie "Geniusza".

6. Więcej odcinków komedii ABC

"American Housewife" i "Bless This Mess" dostały zamówienie na sześć dodatkowych odcinków każdy.

7. D'Arcy Carden w nowej komedii Amazona

D'Arcy Carden ("Dobre Miejsce") ma zagrać w komedii "A League of Their Own". To uwspółcześniona wersja filmu o kobiecej drużynie baseballowej z czasów II wojny światowej, w Polsce znanego jako "Ich własna liga". Carden pojawi się u boku Abbi Jacobson, która także współtworzy serial.

8. Chris Wood pojawi się w Legacies

Chris Wood, czyli Kai Parker z "Pamiętników wampirów", powróci do wampirzego świata. Zobaczymy go w kilku odcinkach "Legacies".

REKLAMA