"Trawka" ma powrócić w nowej odsłonie. Czy zobaczymy w niej Mary-Louise Parker?

"Trawka" (Fot. Showtime)

0

Wszystkie seriale wracają i "Trawka" może wkrótce dołączyć do tego grona. Jej nowa wersja powstaje dla telewizji Starz. Na czym będzie polegać sequel i czy pojawi się w nim gwiazda oryginału?

Jak donosi Variety, telewizja Starz i Lionsgate Television tworzą sequel "Trawki" – serialowej czarnej komedii Showtime, która zakończyła się w 2012 roku.

Trawka – sequel serialu z Mary-Louise Parker

W nowej serii, jeśli tylko dojdzie ona do skutku, zobaczymy rodzinę Botwinów w czasach legalnej marihuany, 10 lat po wydarzeniach z oryginału. Mary-Louise Parker, czyli serialowa mamuśka/dilerka Nancy Botwin, powróci zarówno jako gwiazda, jak i producentka serialu, którego scenarzystką i twórczynią jest Victoria Morrow, scenarzystka i producentka oryginału. Twórczyni "Trawki", Jenji Kohan, nie ma w ekipie nowego projektu, nazywanego roboczo "Weeds 4.20".

Trawka nowy serial Mary-Louise Parker

Oryginalna "Trawka" była emitowana na antenie telewizji Showtime w latach 2005-2012. Przetrwała 8 sezonów i ponad 100 odcinków, otrzymując po drodze 20 nominacji do nagród Emmy, w tym dla najlepszej aktorki komediowej (Parker), najlepszej drugoplanowej aktorki komediowej (Elizabeth Perkins) i najlepszego serialu komediowego.

W obsadzie "Trawki", oprócz wyżej wymienionego duetu, znajdowali się Justin Kirk, Tonye Patano, Romany Malco, Hunter Parrish, Alexander Gould, Andy Milder, Allie Grant i Kevin Nealon. W tym momencie nie wiadomo, kogo oprócz Parker mamy szansę zobaczyć w przygotowywanym sequelu.

Oryginalną Trawkę znajdziecie w serwisie Netflix