8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Data premiery 7. sezonu "Brooklyn 9-9". Premiery "Katy Keene", "Zoey's Extraordinary Playlist" i innych nowych seriali. Daty finałów "Supernatural" i "Arrow". A oprócz tego "Superstore", "Magicy" i nie tylko.

1. Midseason – daty premier seriali NBC

Telewizja NBC podała rozkład jazdy na midseason. Zacznijmy od serialu, który się kończy: na 30 stycznia zaplanowano 90-minutowy finał "The Good Place", który będzie składał się z finałowego odcinka serialu, jak również specjalnego programu Setha Meyersa z udziałem obsady.

W poniedziałek 6 stycznia wróci "Manifest", a w piątek 10 stycznia wystartuje "Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector". W czwartek 6 lutego premierę będzie mieć 7. sezon "Brooklyn Nine-Nine" i nowa komedia "Indebted", a w niedzielę 16 lutego wróci "Good Girls". Pilot muzycznego komediodramatu "Zoey's Extraordinary Playlist" zostanie pokazany 7 stycznia, ciąg dalszy od niedzieli 16 lutego. "Council of Dads" od marca przejmie slot "This Is Us", z kolei finałowy sezon "Blindspot" zobaczymy latem 2020 roku.

2. Midseason – daty premier seriali CW

Midseason w CW rozpocznie się od powrotu "DC's Legends of Tomorrow" we wtorek 21 stycznia. W czwartek 6 lutego wystartuje "Katy Keene", a w poniedziałek 16 marca 2. sezon "Roswell w Nowym Meksyku".

3. Daty finałów Supernatural i Arrow

Telewizja CW podała, że "Arrow" zakończy się 28 stycznia dwugodzinnym finałem. Z kolei "Supernatural" pożegnamy 18 maja.

4. Koniec Fresh Off the Boat po 6. sezonie

ABC poszło na rękę Constance Wu: "Fresh Off the Boat" zostanie zakończone po 6. sezonie. Finał jest planowany na 21 lutego.

5. Magicy – teaser 5. sezonu

5. sezon "Magików" startuje w styczniu 2020 roku.

6. Vienna Blood z premierą w listopadzie

"Vienna Blood", czyli nowy kryminał telewizji BBC z akcją osadzoną na początku XX wieku w Wiedniu, wystartuje 18 listopada w Wielkiej Brytanii.

7. Dean Norris w 5. sezonie Superstore

Dean Norris ("Breaking Bad") pojawi się w "Superstore" w roli postaci bardzo ważnej dla Diny.

8. Tom Lipinski w obsadzie Snowpiercera

Tom Lipinski ("The Knick") dostał rolę powracającą w serialu "Snowpiercer" – ale dopiero od 2. sezonu.

REKLAMA