"Sex Education" – pierwsze zdjęcia i spoilery z 2. sezonu. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu Netfliksa?

"Sex Education" (Fot. Netflix)

0

Spragnieni kolejnej dawki wychowania seksualnego po brytyjsku? Netflix wypuścił spoilery i zdjęcia z 2. sezonu "Sex Education", na których powraca większość bohaterów.

"Sex Education" to jeden z największych serialowych hitów Netfliksa, nic więc dziwnego, że platforma idzie za ciosem i na początek 2020 roku szykuje składający się z ośmiu odcinków 2. sezon.

Sex Education – co się wydarzy w 2. sezonie?

W 2. sezonie "Sex Education" zobaczymy, jak Otis (Asa Butterfield) – samozwańczy nastoletni terapeuta od seksu, który w 1. serii był prawiczkiem – zmuszony jest nauczyć się panować nad własnym popędem seksualnym dla dobra związku z Olą (Patricia Allison). Jednocześnie jego relacja z Maeve (Emma Mackey) jest dość napięta. Tymczasem w liceum Moordale wybucha epidemia chlamydii, a w mieście pojawiają się nowe dzieciaki, które będą stanowić zagrożenie dla status quo.

W nowych odcinkach rozwija się także przyjaźń Maeve i Aimee (Aimee Lou Wood), zaś Eric (Ncuti Gatwa) zauważa, że jego nowo odnaleziona pewność siebie przyciąga nieznane rodzaje uwagi. Na jaw wychodzi romans Jean (Gillian Anderson) i Jakoba (Mikael Persbrandt), którzy muszą nauczyć się działać jak nietypowa rodzina.

Adam (Connor Swindells) jest w szkole wojskowej i wciąż coś czuje do Erica. Lily (Tanya Reynolds) postanawia skupić się na swoich talentach artystycznych i znajduje nową przyjaciółkę w Oli. Z kolei Jackson (Kedar Willaims-Stirling) wciąż pęka pod presją rodziców, którzy chcą dla niego samych sukcesów.

Premiera 2. sezonu Sex Education w 2020 roku

Sex Education sezon 2 zdjęcia

Sex Education sezon 2 co się wydarzy

Sex Education sezon 2 zdjęcia

Sex Education sezon 2 kiedy premiera

Sex Education sezon 2 co się wydarzy

Sex Education sezon 2 kiedy premiera