"Ty" wróci z 2. sezonem w święta. Zobaczcie Joego i jego nową obsesję w teaserze od Netfliksa

"Ty" (Fot. Lifetime)

Netflix ma dla was prezent na gwiazdkę. W święta wróci z 2. sezonem serial "Ty", który przedstawi nową obsesję Joego, graną przez Victorię Pedretti.

Romantyczny stalker w prezencie pod choinkę? Czemu nie! Netflix ogłosił, że 26 grudnia będzie miała miejsce premiera 2. sezonu hitowego serialu "Ty", przejętego od telewizji Lifetime.

Ty sezon 2 – co się wydarzy w nowych odcinkach?

W nowych odcinkach Joe Goldberg (Penn Badgley), uciekając przed konsekwencjami swoich czynów, przeniesie się z Nowego Jorku do Los Angeles i znajdzie sobie nową miłość ofiarę. Lukę po Beck (Elizabeth Leil) wypełni Love Quinn (Victoria Pedretti, czyli Nell z "Nawiedzonego domu na wzgórzu"). Oto krótki opis tej bohaterki:

Love Quinn jest aspirującą szefową kuchni, która pracuje jako menedżerka w ekskluzywnym sklepie spożywczym. W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, nie jest zainteresowana światem mediów społecznościowych ani autopromocją, woli skupić się na prowadzeniu interesującego życia. Love nosi w sobie głębokie poczucie żalu i kiedy spotyka Joego, wyczuwa w nim bratnią duszę, która także wie, czym jest wielka strata.

Oprócz Pedretti do obsady serialu dołączyli Charlie Barnett ("Chicago Fire"), Robin Lord Taylor ("Gotham"), Chris D'Elia ("Undateable"), James Scully ("Heathers") i Jenna Ortega ("Jane the Virgin"). Z kolei Ambyr Childers, grająca Candace, byłą dziewczynę Joego, została awansowana do stałej obsady.

Według nowego w tej ekipie Barnetta, 2. sezon serialu "Ty" ma w sobie coś z "Detektywa" i jest w nim więcej zbrodni i kary. Showrunnerka Sera Gamble dodaje, że nowe odcinki zawierają co najmniej jeden wyjątkowo brutalny moment.

Ty sezon 2 – premiera 26 grudnia na Netfliksie

Ty sezon 2 kiedy premiera

REKLAMA