6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Homeland" (Fot. Showtime)

Zapowiedź 8. sezonu "Homeland". "Titans" z zamówieniem na 3. sezon. Daty powrotów "The Bold Type" i "Good Trouble". A oprócz tego "Watchmen", "Mroczne materie" i nie tylko.

1. Homeland – zapowiedź 8. sezonu

9 lutego z finałowym sezonem wraca "Homeland", a już teraz mamy pierwszy teaser z przesłuchaniem Carrie po powrocie z Rosji. "Czy ty mnie o coś oskarżasz? Straciłam siedem miesięcy swojego życia" – krzyczy agentka w odpowiedzi na sugestie, że mogła współpracować z obcym mocarstwem.

2. Titans z zamówieniem na 3. sezon

Tuż przed finałem 2. sezonu platforma DC Universe zamówiła 3. sezon serialu "Titans". Premiera przewidziana jest na jesień 2020 roku.

3. CBS – zimowe daty premier seriali

W środę 8 stycznia powróci "Criminal Minds" z 15. i zarazem finałowym sezonem. 10-odcinkowy sezon będzie emitowany do 19 lutego (finał będzie podwójny), potem na jego miejsce wskoczy "SEAL Team" po siedmiotygodniowej przerwie. "FBI: Most Wanted" wystartuje we wtorek 7 stycznia, a druga nowość, "Tommy", w czwartek 6 lutego. 7 lutego z kolei powróci "MacGyver". Cała ramówka CBS jest tutaj.

4. Daty powrotów The Bold Type i Good Trouble

Telewizja Freeform podała, że "Good Trouble" wróci 15 stycznia z sezonem 2B, z kolei na 16 grudnia zaplanowano świąteczne spotkanie całej rodziny z "The Fosters". 3. sezon "Grown-ish" wystartuje 16 stycznia, a 4. sezon "The Bold Type" – 23 stycznia. 8 stycznia będzie mieć premierę reboot "Party of Five", a 16 stycznia nowa komedia twórcy "Please Like Me" – "Everything's Gonna Be Okay".

5. Mroczne materie – zwiastun 3. odcinka

Co nowego w "Mrocznych materiach"? Zobaczcie zapowiedź 3. odcinka, czyli "The Spies".

6. Watchmen – zwiastun 5. odcinka

W 5. odcinku "Watchmen", czyli Little Fear of Lightning", dowiemy się więcej o historii Looking Glassa, a także poznamy prawdę stojącą za jedną z największych mistyfikacji w amerykańskiej historii.

REKLAMA