7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Nowe spoilery na temat "American Horror Story". Data premiery finałowego sezonu "Damages". Występy gościnne, powroty, nowe seriale. A przede wszystkim - "Breaking Bad" od kwietnia w Polsacie!

1. "Breaking Bad" wkrótce w Polsacie. Wiadomość fantastyczna i przerażająca zarazem: od 29 kwietnia, w niedzielne wieczory o godz. 22:00 (po "Must Be the Music") Polsat będzie emitował "Breaking Bad", od 1. sezonu oczywiście. Tytuł na szczęście pozostał oryginalny.

2. Finałowy sezon "Damages" w lipcu. Glenn Close i Rose Byrne powrócą w 5. sezonie "Układów" 11 lipca. Będzie to zarazem ostatni sezon tego świetnego serialu. Ma on liczyć 10 odcinków, a w gości wpadną Jenna Elfman, Janet McTeer, John Hannah, Chris Messina, Judd Hirsch, M. Emmett Walsh, Victor Garber, William Sadler, Gbenga Akinnagbe, Gillian Alexy i Zachary Booth. W stałej obsadzie "Damages" na 5. sezon ma być Ryan Phillippe.

3. Cyndi Lauper wróci w "Bones". W jednym z bonusowych odcinków 7. sezonu "Kości", które zostaną wyemitowane nie wiadomo kiedy, powróci Avalon Harmonia, czyli Cyndi Lauper.

4. Amy Acker w finale 1. serii "Person of Interest". Znana z "Alias" Amy Acker pojawi się gościnnie w finałowym odcinku 1. sezonu "Person of Interest". Zagra atrakcyjną panią psycholog, której pacjentami są ludzie bogaci i wpływowi. Kiedy maszyna wyrzuci jej numer, Reese będzie zmuszony chronić ją przed kilkoma pacjentami, którzy mogliby chcieć ją uciszyć. Emisja finałowego odcinka 1. serii "Person of Interest" zaplanowana jest na 17 maja.

5. Zdjęcie promujące 2. sezon "Teen Wolf". W czerwcu wraca na antenę MTV "Teen Wolf", serial o kujonie, który trochę się zmienia po tym jak napadł go wilk. W sieci właśnie pojawiło się pierwsze zdjęcie promujące nowy sezon.

6. Nowe spoilery na temat "American Horror Story". Ryan Murphy zdradził, gdzie będzie mieć miejsce 2. sezon "American Horror Story": na Wschodnim Wybrzeżu, w instytucji dla psychicznie chorych kryminalistów, prowadzonej przez Jessicę Lange. Wszystko będzie dziać się w zupełnie innych czasach niż 1. sezon. "To kompletnie inny świat, który nie ma nic wspólnego z 1. sezonem, nie wspomnimy w ogóle 1. sezonu. 2. sezon będzie się dziać w zupełnie innym okresie czasu" - powiedział Murphy podczas panelu promującego serial.

7. Showtime zamawia "The Angry Buddhist". Showtime zamówił serial dramatyczny z elementami czarnego humory"The Angry Buddhist". Będzie on oparty na książce Setha Greenlanda i opowiadać będzie trzech braciach: policjancie studiującym buddyzm, kryminaliście i kongresmenie właśnie walczącym o trzecią kadencję. Kiedy dochodzi do morderstwa, ich świat przewraca się do góry nogami.

REKLAMA