5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Gary Oldman w filmie "Czas mroku"

0

Gary Oldman w serialu szpiegowskim Apple TV+. Jay Ali w 2. sezonie "Carnival Row". Oskarżenia przeciwko mężowi Patricii Heaton. A oprócz tego Jon Hamm w skeczu "Saturday Night Live" i nie tylko.

1. Gary Oldman w serialu Apple TV+

Gary Oldman ("Czas mroku") zagra w serialu szpiegowskim "Slow Horses" na podstawie książki Micka Herrona. Zobaczymy w nim historię Jacksona Lamba (Oldman), lidera grupki szpiegów MI5, którzy znaleźli się na marginesie przez popełnione błędy. Producentem jest Graham Yost ("Justified"), a scenarzystą Will Smith ("Veep").

2. Jay Ali w 2. sezonie Carnival Row

Jay Ali ("Daredevil") dołączył do obsady "Carnival Row". Jego postać będzie należeć do wróżek powiązanych z gangiem Black Raven, tak jak Vignette (Cara Delevingne).

3. Oskarżenia przeciwko mężowi Patricii Heaton

Dwie scenarzystki odeszły z ekipy "Carol's Second Act". Jednocześnie oskarżyły producenta Davida Hunta, męża Patricii Heaton, o niewłaściwe zachowanie w pracy, w tym dotykanie ich, kiedy wyraźnie sobie tego nie życzyły.

4. Jon Hamm w skeczu Saturday Night Live

SNL zrobiło operę mydlaną z impeachmentu Donalda Trumpa. W skeczu "Days of Our Impeachment" zagrał Jon Hamm.

5. Ekipa Fuller House żegna się z serialem

Ekipa "Fuller House" już nakręciła finał serialu i pożegnała się z planem zdjęciowym. Mnóstwo zdjęć z ostatniego dnia na planie znajdziecie w TVLine.