5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

Netflix trzyma się w Polsce mocno, HBO GO rośnie. Reese Witherspoon bała się wrócić do Przyjaciół. Angelica Ross chce znów zagrać w American Horror Story. A oprócz tego serialowa "Polityka" i nie tylko.

1. Netflix trzyma się mocno, HBO GO rośnie

W Wirtualnych Mediach znajdziecie najnowsze dane Gemiusa na temat serwisów VoD w Polsce. Październik wygrało VoD.pl (3,36 mln realnych użytkowników) przed Netfliksem (3,06 mln użytkowników) i Playerem (2,85 mln użytkowników). Duży wzrost zaliczyło HBO GO, które odwiedziło prawie 1,6 mln użytkowników.

2. Angelica Ross chce ponownie zagrać w AHS

Angelica Ross, która zadebiutowała w 9. sezonie "American Horror Story", mówi, że chętnie by wróciła w 10. sezonie. Jak zapewnia, nie ma pojęcia, jaki jest pomysł na kolejną serię, ale nie miałaby nic przeciwko ponownemu otwarciu "Sabatu" i zagraniu czarownicy.

3. Reese Witherspoon bała się wrócić do Przyjaciół

Reese Witherspoon i Jennifer Aniston teraz grają razem w "The Morning Show", a kiedyś były siostrami z "Przyjaciół". Witherspoon wystąpiła w dwóch odcinkach 6. sezonu i na tym się skończyło. Jak przyznaje, kiedy ją poproszono o ponowny występ, odmówiła, bo bała się grać przed publicznością.

4. Polityka Patryka Vegi jako serial

Film "Polityka" pojawi się w formie 4-odcinkowego miniserialu na Canal+. 21 i 22 grudnia od godz. 21:00 stacja będzie pokazywać po dwa 45-minutowe odcinki.

5. Larry Wilmore i London Hughes w pilocie NBC

Larry Wilmore i London Hughes tworzą pilot serialu komediowego dla NBC. Hughes ma zagrać London Jones, dziewczynę, która po tym jak rzuca ją chłopak w Anglii, przyjeżdża do Ameryki, żeby odnaleźć sukces, siebie i być może nawet miłość.

REKLAMA