5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Nowa kobieta Dextera. Niezła oglądalność "Revenge" po przerwie. Prestiżowe zdjęcie obsady "The Newsroom". Pierwszy pełny występ "Glee" z odcinka poświęconego twórczości Whitney Houston. I co jeszcze?

1. Dexter będzie miał nową kobietę? Jak donosi TV Guide, jest bardzo możliwe, że w 7. sezonie Dexter spotka nową miłość i jednocześnie partnerkę w zbrodni. Będzie to kobieta z przeszłością, która będzie starała się wieść spokojne życie - aż spotka Dextera.

2. Dobra oglądalność "Revenge" po powrocie. 7,6 mln widzów, współczynnik 2,3. "Revenge" spadło o parę procent w porównaniu z ostatnim odcinkiem sprzed przerwy, ale ogólnie serial trzyma się nieźle. Podobnie jak "Suburgatory" (5,75 mln, współczynnik 2,0) i "Don't Trust the B–– in Apartment 23" (6,6 mln, współczynnik 2,6). Ale najlepsza rzecz, jaką ma ABC w środowe wieczory, to wciąż "Modern Family" (10,1 mln, współczynnik 4,0).

3. Obsada "The Newsroom" w "Vanity Fair". W "Vanity Fair" ukazało się zdjęcie obsady nowego serialu Aarona Sorkina, "The Newsroom". Zdjęcie zrobiła sama Annie Leibowitz. W serialu występują m.in.: Jeff Daniels, Jane Fonda, Emily Mortimer, Alison Pill, John Gallagher Jr., Olivia Munn, Dev Patel, Terry Crews i Thomas Sadoski. "The Newsroom" opowiada o słynnym prowadzącym wiadomości (w tej roli Jeff Daniels), który pewnego dnia zaczyna mówić więcej niż powinien.

4. "Hannibal" będzie miał siedem sezonów? Bryan Fuller ("Gdzie pachną stokrotki") ma wielkie plany związane z "Hannibalem", który dostał 13-odcinkowy 1. sezon od NBC. Chce, żeby serial miał siedem sezonów, opartych na książkach Thomasa Harrisa. Historia ma być budowana w specyficzny sposób - na początku nie będzie wiadomo, że Hannibal to seryjny morderca, przeciwnie, będzie on współpracował z agentem FBI przy paru sprawach. Potem zamieni się to w swoistą "historię miłosną" obu głównych bohaterów. Czy mi się wydaje, czy siedem sezonów to bardzo ambitny plan?

5. W "Glee" śpiewają piosenkę Whitney Houston. Pojawił się już w sieci pełny pierwszy występ z odcinka "Dance with Somebody", w którym "Glee" uhonoruje Whitney Houston. Amber Riley, Lea Michele, Naya Rivera i Chris Colfer śpiewają a capella utwór "How Will I Know".

http://youtu.be/jkhT_W0CR6w

REKLAMA