Ian Somerhalder walczy z wampirami w "V Wars" – zobaczcie zwiastun nowego serialu Netfliksa

"V Wars" (Fot. Netflix)

0

Był wampirem, a teraz został pogromcą wampirów. Ian Somerhalder wraca do dobrze znanych klimatów w zwiastunie "V Wars", serialu, który w grudniu wyląduje na Netfliksie.

Ian Somerhalder, czyli Damon Salvatore z "Pamiętników wampirów", powraca do mrocznych klimatów, tyle że już nie w młodzieżowym wydaniu. W grudniu Netflix wypuści nowy serial "V Wars", w którym zobaczymy koleją wersję wojny ludzi z krwiopijcami. Tyle że tym razem Somerhalder będzie po ludzkiej stronie.

V Wars – Ian Somerhalder w zwiastunie serialu

"V Wars" to historia o tym, jak tajemniczy wirus zaczyna przemieniać ludzi w krwiożerczych drapieżników, aż świat staje się areną wojny pomiędzy ludźmi i wampirami. Somerhalder wcieli się w Luthera Swanna, doktora, którego najlepszy przyjaciel, Michael Fayne (Adrian Holmes, "Arrow"), zostaje zarażony wirusem i staje się potężnym liderem wampirzego podziemia. Główny bohater "V Wars" będzie próbował odkryć, co stoi za zarazą, i jednocześnie uratować kumpla.

Oprócz głównego duetu w serialu pojawią się Peter Outerbridge ("The Umbrella Academy") jako Calix Niklos, Laura Vandervoort ("Smallville") jako Mila Dubov, Kyle Breitkopf ("The Whispers") jako Dez, Jacky Lai ("Beyond") jako Kaylee Vo i Kimberly-Sue Murray ("Shadowhunters") jako Danika.

"V Wars" to adaptacja powieści graficznej od IDW, której autorem jest Jonathan Maberry. Showrunnerami serialu są William Laurin i Glenn Davis, twórcy "1-800-Missing", a reżyserem Brad Turner ("24 godziny").

Premiera serialu V Wars 5 grudnia na Netfliksie