"Better Call Saul" wraca tej zimy. Mamy datę premiery, teaser i zdjęcia z 5. sezonu

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

0

Czekacie na wieści o 5. sezonie "Better Call Saul"? Oto i one. Telewizja AMC wypuściła pierwszą zapowiedź 5. sezonu, a także serię zdjęć. Co czeka naszego ulubionego prawnika kryminalnego?

"Better Call Saul" powróci 23 lutego 2020 roku po dokładnie 16 miesiącach przerwy. Telewizja AMC pokaże premierowy odcinek w niedzielę po "The Walking Dead", a drugi już dzień później. Reszta sezonu będzie emitowana w poniedziałki, co oznacza, że jeśli nic się nie zmieni na Netfliksie, w Polsce będziemy oglądać nowe odcinki we wtorki.

Bettter Call Saul – teaser i zdjęcia z 5. sezonu

W składającym się z 10 odcinków 5. sezonie "Better Call Saul" zobaczymy, jak decyzja Jimmy'ego McGilla (Bob Odenkirk), żeby praktykować prawo jako Saul Goodman, wywołuje niespodziewane i poważne zmiany wśród osób w jego kręgu. Teaser nie zdradza żadnych szczegółów, widzimy tylko wizytówkę Saula w zakutych w kajdanki rękach.

Nieco więcej zdradzają pierwsze zdjęcia z nowych odcinków, na których widzimy wszystkich naszych dobrych znajomych, w tym ochroniarza Nacho (Michael Mando), Mike'a (Jonathan Banks), Gusa (Giancarlo Esposito), Kim (Rhea Seehorn) i ochroniarza Huella Babineaux (Lavell Crawford). Pojawiają się także kolorowe koszule i garnitury – znak firmowy prawnika, który pomagał głównym bohaterom "Breaking Bad" w ogarnianiu ich narkotykowego imperium.

Premiera 5. sezonu Better Call Saul 23 lutego w USA

Better Call Saul sezon 5 kiedy premiera

Better Call Saul sezon 5 teaser

Better Call Saul sezon 5 kiedy premiera

Better Call Saul sezon 5 teaser

Better Call Saul sezon 5 kiedy premiera

Better Call Saul sezon 5 teaser