Jaki tytuł będzie nosił półfinał 5. sezonu "Lucyfera"? Zobaczcie zdjęcie scenariusza 8. odcinka

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

0

Na profilu scenarzystów "Lucyfera" pojawiło się nowe zdjęcie. Fotografia przedstawia tytułową scenę 8. odcinka 5. sezonu. Co zdradza pierwsza strona scenariusza?

"Lucyfer" to pod wieloma względami wyjątkowy serial. Pomijając świetne poczucie humoru i nietypowe nawiązania do religii, na uwagę zasługuje także relacja twórców serialu z odbiorcami. Widzowie nie tylko wywalczyli powrót Lucka (gdy zrezygnowała z niego telewizja FOX, uratował go Netflix), ale i dostają od scenarzystów subtelne sygnały mogące naprowadzić ich na wydarzenia z nadchodzących odcinków.

Lucyfer sezon 5 – poznaliśmy tytuł 8. odcinka

Serialową tradycją jest już cytowanie pojawiających się w odcinkach kwestii w ich tytułach. Teraz scenarzyści wyjawili, jak będzie nazywać się 8. odcinek 5. sezonu. Wyjaśnijmy od razu, dlaczego jest on taki szczególny. Twórcy "Lucyfera", wychodząc naprzeciw prośbom widzów, wydłużyli finałową odsłonę serialu do 16 odcinków. Przy czym postanowili podzielić ją na dwie części, zatem na ósmy przypada półmetek.

Najnowszy post, który pojawił się na profilu scenarzystów serialu wywołał małe zamieszanie. Odcinek nakręci Kevin Alejandro, a napisał go Chris Rafferty. Jego tytuł to "Spoiler Alert". Co to oznacza? Niestety, odpowiedzią na to pytanie na razie jest jedynie wyobraźnia widzów.

Co do faktów, to wiadomo, że w finałowym sezonie serialu powróci Tricia Helfer, znana jako Charlotte Richards albo mama Lucka, Amenadiel odwiedzi brata w piekle i pojawi się specjalny musicalowy odcinek, który przeniesie nas do lat 40. XX wieku, a znani odbiorcom bohaterowie wystąpią w nim w alternatywnych rolach (prócz Lucyfera i Maze, którzy w ten nietypowy sposób odpowiedzą historię swojej znajomości).

Premiera 5. sezonu Lucyfera w 2020 na Netfliksie