Al Pacino kontra naziści w zwiastunie "Hunters" – nowego serialu Amazona od Jordana Peele'a

"Hunters" (Fot. Amazon Prime Video)

0

Witamy w roku 1977, w którym naziści próbują utworzyć w USA Czwartą Rzeszę. Kto może ich powstrzymać? Al Pacino i jego gromadka łowców. Zobaczcie, jak prezentuje się "Hunters".

"Nadchodzi czas, kiedy trzeba będzie wybrać między światłem a mrokiem" – złowieszczo zapowiada Al Pacino w zwiastunie nowego serialu Amazon Prime Video "Hunters". Zaraz jednak dodaje, że w czasach szczególnego mroku świat tego wyboru może dokonać za nas sam i jeśli wierzyć klipowi, nie obędzie się bez krwi, wybuchów i morderstw ze szczególnym okrucieństwem.

The Hunters – zwiastun serialu z Alem Pacino

"Hunters" opowie o grupie łowców nazistów w latach 70. w Nowym Jorku, którzy odkrywają, że setki nazistowskich urzędników na najwyższych szczeblach żyją między nimi i próbują stworzyć w USA Czwartą Rzeszę. Ta nietypowa drużyna wyrusza w szczególnie krwawą misję zemsty i próby powstrzymania ich planów.

Dla Ala Pacino występ w "Hunters" będzie pierwszą serialową rolą od czasu "Aniołów w Ameryce" z 2003 roku. Obok nagrodzonego Oscarem aktora w obsadzie serialu wystąpią także m.in. Logan Lerman ("Furia"), Jerrika Hinton ("Chirurdzy"), Josh Radnor ("Jak poznałem waszą matkę"), Carol Kane ("Unbreakable Kimmy Schmidt"), Dylan Baker ("The Americans"), Tiffany Boone ("The Chi") oraz Lena Olin ("Vinyl").

Twórcą serialu jest David Weil, a jednym z producentów wykonawczych Jordan Peele, reżyser "Uciekaj!" i "To my" oraz współtwórca "Weird City" i nowej odsłony "The Twilight Zone".

The Hunters – kiedy premiera serialu?

Amazon Prime Video na razie nie podaje dokładnej daty premiery "Hunters", ale zapowiada, że serial pojawi się na platformie w 2020 roku.