Które seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? Najważniejsza premiera to "Servant" od Apple TV+

"Servant" (Fot. Apple TV+)

0

Wygląda na to, że w najbliższym tygodniu wszyscy będziemy mieć czas na "Irlandczyka". Lista premier serialowych jest tym razem wyjątkowo krótka, a ta najważniejsza to "Servant" od Apple TV+.

Jeśli czekaliście na moment, kiedy będziemy mogli złapać chwilę oddechu od seriali, to właśnie takowy nadszedł. W przyszłym tygodniu najważniejsza premiera Netfliksa to nie serial, a film – "Irlandczyk" Martina Scorsese, który pojawi się w serwisie w środę 27 listopada. Lista serialowych premier składa się dokładnie z trzech pozycji.

Servant (nowość) – 28 listopada na Apple TV+

Apple TV+ zaprezentuje w najbliższym tygodniu swoją kolejną nowość, "Servant". Serial, pisany przez Tony'ego Bagsallopa ("Stacja Berlin") i produkowany przez M. Nighta Shyamalana ("Szósty zmysł"), ma być miksem thrillera psychologicznego i dramatu rodzinnego. Fabuła skupiać się będzie na parze z Filadelfii, która po niewyobrażalnej tragedii ma problemy małżeńskie i otwiera drzwi swojego domu dla "tajemniczej mocy".

Ta "moc" to niania, w którą wciela się Nell Tiger Free ("Gra o tron"). Role małżonków grają z kolei Lauren Ambrose ("Six Feet Under") i Toby Kebbell ("Kong: Skull Island"). W obsadzie znajduje się także Rupert Grint (filmy o Harrym Potterze).

Merry Happy Whatever (nowość) – 28 listopada na Netfliksie

"Merry Happy Whatever" to, zgodnie z tytułem, świąteczny serial Netfliksa. W 8-odcinkowej produkcji Tuckera Cawleya ("Wszyscy kochają Raymonda") zobaczymy Dennisa Quaida w roli ojca rodziny z Fliadelfii, który robi, co może, żeby sobie poradzić ze świątecznym stresem i własną rodziną – a jego rodzina robi, co może, żeby poradzić sobie z nim.

Harley Quinn (nowość DC Universe) – 29 listopada w USA

"Harley Quinn" to nowa niegrzeczna kreskówka dla dorosłych od DC Universe, niestety na razie bez polskiej daty premiery. Serial wygląda jak prawdziwa jazda bez ograniczeń: są przekleństwa, przemoc i cięte riposty, a wszystko to w znajomym otoczeniu. W "Harley Quinn" zobaczymy postacie ze świata Gotham, w tym Batmana, Trujący Bluszcz i Jokera. Głównej bohaterce głos podkłada znana z "Teorii wielkiego podrywu" Kaley Cuoco.