7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead: World Beyond" (Fot. AMC)

Zapowiedź serialu "The Walking Dead: World Beyond". Teaser 5. sezonu "Better Call Saul". David Tennant zagra seryjnego mordercę w serialu telewizji ITV. A oprócz tego "The Gilded Age", nowy horror Netfliksa i nie tylko.

1. The Walking Dead: World Beyond – teaser serialu

Wiosną telewizja AMC wypuści drugi spin-off "The Walking Dead", który właśnie zyskał własny tytuł: "World Beyond". Ujawniono także, że do obsady dołączyła Julia Ormond w roli Elizabeth, charyzmatycznej liderki pewnej wyrafinowanej, dużej siły, z którą trzeba się liczyć.

2. Better Call Saul – nowy teaser 5. sezonu

W 5. sezonie "Better Call Saul" Jimmy McGill przemieni się już w dobrze nam znanego Saula Goodmana. Co oznacza, że będzie miał typowe dla Saula Goodmana kłopoty:

3. Netflix zamówił Brand New Cherry Flavor

Netflix zamówił 8-odcinkowy serialowy horror "Brand New Cherry Flavor" o młodej reżyserce, która rozpoczyna niezwykłą podróż związaną z zemstą i siłami nadprzyrodzonymi w Los Angeles z lat 90. Główną rolę zagra Rosa Salazar ("Undone"), w obsadzie są także Catherine Keener ("Kidding"), Manny Jacinto ("The Good Place"), Eric Lange ("Escape at Dannemora") i Jeff Ward ("Agenci T.A.R.C.Z.Y.").

4. Chord Overstreet w The Bold Type

Chord Overstreet ("Glee") pojawi się gościnnie w "The Bold Type" w roli starszego brata Jane.

5. Nowi aktorzy w The Gilded Age

Do obsady serialu "The Gilded Age" od twórcy "Downton Abbey" dołączyli Taissa Farmiga ("American Horror Story"), Denée Benton ("UnReal"), Blake Ritson ("Krypton"), Simon Jones ("Downton Abbey") i Louisa Jacobson ("Gone Hollywood").

6. Wojna światów od BBC na Epic Drama

Do Polski nadchodzi druga "Wojna światów". Serial kostiumowy BBC z Eleanor Tomlinson i Rafe'em Spallem w rolach głównych pokaże u nas telewizja Epic Drama. Premiera 20 grudnia o godz. 21:30.

7. David Tennant jako seryjny morderca w Des

David Tennant zagra prawdziwego seryjnego mordercę Dennisa Nilsena w składającym się z trzech odcinków miniserialu "Des", który szykuje brytyjska telewizja ITV. Serial oparty na książce Briana Mastersa "Killing for Company" opowie historię mordercy, który na przełomie lat 70. i 80. zabił przynajmniej 15 mężczyzn i chłopców.

David Tennant morderca Des

REKLAMA