Co wydarzy się w półfinale "Riverdale"? Mamy zdjęcia i opis ostatniego odcinka w tym roku

"Riverdale" (Fot. CW)

Zbliżają się święta i koniec roku, a razem z nimi przerwa w emisji wielu seriali. Telewizja CW nastawia widzów na krótkie rozstanie i serwuje porcję fotek z "Riverdale".

4. sezon "Riverdale" różni się od pozostałych. Nie chodzi tylko o to, że jeden z głównych bohaterów, Jughead Jones (Cole Sprouse), nie jest już uczniem Bexter High, ale i o migawki z bieżącej serii, które widzieliśmy na sam koniec wcześniejszej części serialu. Twórca produkcji, Roberto Aguirre-Sacasa, zafundował bowiem widzom spoiler w postaci śmierci (lub domniemanej śmierci) Jugheada zaraz na końcu 3. sezonu.

Riverdale sezon 4, odcinek 9 – spoilery i zdjęcia

11 grudnia na Netfliksie zobaczymy jesienny finał 4. sezonu "Riverdale". Co się w nim wydarzy? Najważniejszym wydarzeniem wydaje się być śledztwo Juga, które ma go doprowadzić do dziadka. W tej roli pojawi się Timothy Webber.

Po wypowiedzeniu wojny Hairamowi (Mark Consuelos), Veronica (Camila Mendes) wyciąga tajną broń przeciwko ojcu, swoją babcię (Ana Mercedes). Archie (KJ Apa) i FP (Skeet Ulrich) łączą siły, by na dobre rozprawić się z Dodgerem (Juan Riedinger). W międzyczasie Betty (Lili Reinhart) i Charles (Wyatt Nash) badają serię dziwnych ataków wymierzonych w Betty.

Tymczasem poszukiwania dziadka, Forsythe'a Pendletona Jonesa I (Timothy Webber), prowadzą Jugheada (Cole Sprouse) do większej liczby pytań niż odpowiedzi. Cheryl (Madelaine Petsch) wreszcie pogodzi się z prześladującą ją przeszłością – czytamy w oficjalnym opisie

Miny bohaterów na zdjęciach z 9. odcinka 4. sezonu zapowiadają jedno – święta w Riverdale na pewno nie będą spokojne.

Nowe odcinki Riverdale co czwartek na Netfliksie

riverdale sezon 4 odcinek 9

riverdale sezon 4 odcinek 9

riverdale sezon 4 odcinek 9

riverdale sezon 4 odcinek 9

riverdale sezon 4 odcinek 9

riverdale sezon 4 odcinek 9

riverdale sezon 4 odcinek 9

REKLAMA