5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Netflix będzie dostępny w ofercie Canal+. Joe Lo Truglio z "Brooklyn 9-9" zagra prokuratora w nowym serialu. "Gavin & Stacey" wracają na święta. A oprócz tego drugi spin-off "The Walking Dead" i nie tylko.

1. Netflix będzie dostępny w ofercie Canal+

Na początku grudnia polscy abonenci Canal+ zyskają dostęp do Netfliksa. Na razie nie podano szczegółów oferty, czyli jakie będą ceny i pakiety, w których usługa będzie dostępna. Taka oferta już od października jest we Francji.

2. Powiększa się obsada serialu o Selenie

Do obsady "Selena: The Series", czyli serialu Netfliksa o latynoskiej gwieździe Selenie Quintanilli, dołączyli Julio Macias ("On My Block"), Jesse Posey ("First Love"), Hunter Reese Peña ("Morning Ritual"), Carlos Alfredo, Jr. ("Mutt and Chopps"), Juan Martinez ("Triple Frontier"), Daniela Estrada i Paul Rodriguez, Jr. ("The Curse of La Llorona").

3. The Walking Dead: World Beyond – foty obsady

"The Walking Dead: World Beyond" to drugi spin-off TWD opowiadający o pokoleniu, które wychowało się już po apokalipsie. W rolach głównych Nico Tortorella, Hal Cumpston, Alexa Mansour, Annet Mahendru, Nicolas Cantu o Aliyah Royale, których możecie zobaczyć na portretach poniżej.

4. Joe Lo Truglio zagra prokuratora

Joe Lo Truglio, czyli Charles z "Brooklyn 9-9", pojawi się jako prokurator Jeff Sessions w miniserialu opartym na książce "A Higher Loyalty" byłego dyrektora FBI Jamesa Comeya.

5. Gavin i Stacey wrócą na święta

Brytyjska komedia "Gavin & Stacey" wróci z odcinkiem świątecznym. Zobaczcie zapowiedź:

REKLAMA