"Parks and Recreation" spotyka "The Office"! Amy Poehler i Nick Offerman parodiują czołówkę komedii

"Parks and Recreation" (Fot. NBC)

Leslie Knope i Ron Swanson jako pracownicy Dunder Mifflin? Zobaczcie, jak gwiazdy "Parks and Recreation" odtwarzają czołówkę "The Office".

Jeśli kiedyś zastanawialiście się, jak mógłby wyglądać crossover "The Office" i "Parks and Recreation" (które początkowo miało być spin-offem tego pierwszego), to Amy Poehler i Nick Offerman mają dla was prawdziwą gratkę. Leslie Knope i Ron Swanson trafili do Dunder Mifflin w parodii czołówki "The Office".

Amy Poehler i Ron Swanson parodiują The Office

Kamery zwrócone wprost na mówiących do nich bohaterów, biurowa sceneria i zaraz potem charakterstyczna melodia. Krótki klip zaprezentowany przez Entertainment Weekly mógłby równie dobrze być zaginionym miniodcinkiem "The Office" z udziałem największych gwiazd innego komediowego hitu NBC. Oczywiście, jak sami to na koniec podsumowują, ani Poehler, ani Offerman, w serialu nie wystąpili.

Skąd ta niespodziewana mieszanka dwóch sitcomów NBC? Amy Poehler i Nick Offerman prowadzą w stacji reality show "Making It", które już w przyszłym tygodniu wraca z 2. sezonem. Fani duetu Knope-Swanson dostaną więc jeszcze mnóstwo okazji na zobaczenie tej dwójki na ekranie, a my prosimy o więcej parodii z ich udziałem.

Parks and Recreation i The Office dostępne są w Amazon Prime Video

REKLAMA