Najlepsze seriale listopada wg czytelników Serialowej – zapraszamy do głosowania!

Fot. Netflix/Disney/HBO

Serialowy listopad przyniósł m.in. powrót "The Crown" oraz debiuty "The Mandalorian", "Mrocznych materii" i kilku produkcji Apple TV+. Zapraszamy do wybierania najlepszych seriali miesiąca.

Listopad zaczął się od startu platformy Apple TV+ i takich tytułów, jak "The Morning Show", "For All Mankind", "Dickinson" czy "See". Inne serialowe nowości to "Mroczne materie", "Żmijowisko", "The Mandalorian", "Nieświadomi". Z kolejnymi sezonami wrócili "Jack Ryan", "Atypowy", "Rick i Morty", "The End of the F***ing World", "Człowiek z Wysokiego Zamku", "Ray Donovan", "The Crown" i nie tylko.

Listę premier znajdziecie tutaj, nie zapominajcie także o kontynuacjach, jak "Watchmen", "Dobre Miejsce", "Pani Fletcher", "Dolina Krzemowa", "Castle Rock", "Mr. Robot", a także finałach m.in. "The Affair" i "Sorry for Your Loss".

Zasady głosowania: prosimy was o podawanie w komentarzach – tutaj albo pod tym postem na Facebooku – tytułów trzech seriali, które waszym zdaniem były najlepsze w listopadzie (kolejność dowolna). My wasze głosy policzymy, a wynik opublikujemy. Głosować możecie do niedzieli 8 grudnia do końca dnia.

Bierzemy pod uwagę tylko te seriale, które miały przynajmniej jeden nowy odcinek w listopadzie.

REKLAMA