"Pohamuj entuzjazm" wraca w styczniu. Zobaczcie, jak Larry David walczy z tosterem w teaserze 10. sezonu

"Pohamuj entuzjazm" (Fot. HBO)

0

10. sezon "Pohamuj entuzjazm" nadchodzi wielkimi krokami. Telewizja HBO wypuściła pierwszy teaser, w którym Larry David jest zirytowanym, problematycznym sobą.

Początek 2020 roku przyniesie mnóstwo nowości w HBO. Wystartuje m.in. "The Outsider" na podstawie książki Stephena Kinga, "Nowy papież" z Johnem Malkovichem w roli następcy kardynała Lenny'ego Belardo, a także komedia "Avenue 5" od twórcy "Veepa" z Hugh Lauriem w roli kapitana statku kosmicznego. Będzie również kolejny sezon "Pohamuj entuzjazm".

Pohamuj entuzjazm sezon 10 – pierwsza zapowiedź

Larry'ego Davida w roli przerysowanego samego siebie ostatnio widzieliśmy na ekranie jesienią 2017 roku. Od tego czasu nie zmienił się nic a nic – i mamy dowód w postaci pierwszego teasera 10. sezonu. Komik spędza bardzo długą dla niego minutę, wkurzając się na toster, który nie chce z nim współpracować. I choć nie pada ani jedno słowo, to esencja tego, kim jest ten bohater i jaki jest ten serial. Neurotyczny, wiecznie wkurzony i skupiający się na irytujących drobiazgach.

"My też się nie możemy doczekać" – głosi adekwatne hasło promocyjne. Tym razem jednak okres oczekiwania jest stosunkowo krótki. Przerwa pomiędzy sezonami 8 i 9 wynosiła sześć lat, teraz czekać będziemy tylko trochę ponad dwa lata. 10. sezon będzie pierwszym nakręconym po śmierci Boba Einsteina. Aktor grający postać Marty'ego Funkhousera zmarł w styczniu 2019 roku.

Premiera 10. sezonu Pohamuj entuzjazm w styczniu