6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Doktor Who" (Fot. BBC)

Zwiastun i data premiery 12. sezonu "Doktora Who". Zapowiedź powrotu "Magików". Zoe Kazan w nowym serialu Netfliksa. A oprócz tego "PEN15", serial Awkwafiny i nie tylko.

1. Doktor Who – zwiastun i data premiery 12. serii

12. sezon serialu "Doktor Who" wystartuje 1 stycznia 2020 roku w USA i Wielkiej Brytanii. Nowy sezon rozpocznie się podwójnym szpiegowskim odcinkiem "Spyfall", w którym pojawi się Stephen Fry. W obsadzie gościnnej tego sezonu znajdują się także Lenny Henry, Goran Višnjić i Robert Glenister.

2. Zoe Kazan w nowym serialu Netfliksa

Zoe Kazan ("The Deuce"), Adrian Grenier ("Entourage"), Betty Gabriel ("Counterpart") i Phoenix Raei ("The Heights") zagrają główne role w 8-odcinkowym thrillerze "Clickbait", opowiadającym o tym, jak najbardziej niebezpieczne i niekontrolowane impulsy są napędzane w erze social mediów.

3. PEN15 wygrywa Gotham Award

Rozdano Gotham Awards, czyli Nowojorskie Niezależne Nagrody Filmowe. "PEN15" otrzymał nagrodę dla najbardziej przełomowego serialu.

4. Jillian Mercado w spin-offie The L Word

Jillian Mercado pojawi się w "The L Word: Generation Q" w roli prawniczki specjalizującej się w kwestiach imigracyjnych i zarazem młodszej siostry Sophie (Rosanny Zayas).

5. Awkwafina Is Nora from Queens – zwiastun

22 stycznia w amerykańskim Comedy Central wystartuje serial "Awkwafina Is Nora from Queens", oparty na własnych doświadczeniach Awkwafiny.

6. Magicy – zwiastun i data premiery 5. sezonu

5. sezon "Magików", w którym serialowa ekipa będzie zmagać się ze stratą przyjaciela, wystartuje 15 stycznia w USA.

Magicy sezon 5

REKLAMA