Jak się zaczęła historia miłosna w "Watchmen"? Zobaczcie zapowiedź przedostatniego odcinka serialu

"Watchmen" (Fot. HBO)

Najnowszy odcinek "Watchmen" przyniósł kolejną bombę połączoną z nietypową historią miłosną. Zobaczcie zapowiedź przedostatniego odcinka, "A God Walks into a Bar".

Gdzie żyje Doktor Manhattan? Już wiemy, że nie na Marsie, a Laurie Blake (Jean Smart) tylko traciła czas, nagrywając swoje opowieści w niebieskich budkach telefonicznych. Najnowszy odcinek "Watchmen" przyniósł rewelację w postaci superbohatera ukrytego na widoku i wyjaśnił, czemu postać Angeli Abar (Regina King) od początku była kluczowa. Co dalej?

Watchmen – zwiastun 8. odcinka serialu HBO

Ósmy i zarazem przedostatni odcinek nosi tytuł "A God Walks into a Bar" (w niektórych wersjach pojawia się "A God Walks into Abar"). Zobaczymy w nim przede wszystkim genezę nietypowej historii miłosnej Angeli i "niebieskiego boga", która rozpoczęła się jeszcze w Wietnamie. "Powiedziałem ci, że nie możesz mnie uratować. Ale i tak będziesz próbować" – słyszymy w zapowiedzi.

Oprócz retrospekcji możemy także liczyć na sporo akcji w teraźniejszości. W Tulsie rozegra się prawdziwa bitwa pomiędzy miejscową policją a Siódmą Kawalerią.

Watchmen – czy będzie 2. sezon serialu HBO?

Potem czeka nas jeszcze tylko jeden odcinek "Watchmen", "See How They Fly". Czy na tym zakończy się cały serial, czy jednak powstaną kolejne sezony? To w tym momencie zagadka. Damon Lindelof wypowiadał się na temat potencjalnego 2. sezonu "Watchmen" podczas nowojorskiego Comic-Conu:

– Chcemy zobaczyć, jak to zostanie przez was przyjęte. Jeśli serial się pojawi i z rozmów na jego temat będzie wynikało, że chcecie więcej, z pewnością weźmiemy to pod uwagę. Chcemy pokazać dziewięć odcinków, które dostarczą kompletną i zamkniętą niesamowitą historię.

Jak dodał, jeżeli "Watchmen" będzie kontynuowane, to raczej już bez niego, z zupełnie nową historią. Ta zostanie opowiedziana w całości w dziewięciu odcinkach.

Nowe odcinki Watchmen w poniedziałki w HBO

REKLAMA