Netflix dostępny w trzech pakietach platformy Canal+. Ile to kosztuje? Poznajcie szczegóły łączonej oferty

Fot. Netflix

0

Canal+ oficjalnie rozpoczyna współpracę z Netfliksem. Poznaliśmy dokładną ofertę łączoną giganta telewizyjnego i streamingowego. Jakie są pakiety i ile to kosztuje?

W październiku Netflix rozpoczął współpracę z Canal+ we Francji, a teraz podobna oferta wchodzi do Polski. W jej ramach można wykupić dostęp do zasobów Netfliksa w pakiecie z telewizją w ramach abonamentu platformy Canal+, co w założeniu ma wyjść korzystniej dla klienta, niż kupowanie jednego i drugiego osobno. Jak to wygląda w praktyce?

Netflix w ramach Canal+ – trzy pakiety do wyboru

Canal+ ujawnił szczegóły trzech wersji tej oferty. W każdej z nich podpisuje się umowę z Canal+ na 24 miesiące i dostaje się Netfliksa "w prezencie" – w obu tańszych pakietach na 6 miesięcy, w najdroższym na 12 miesięcy. Szczegóły na obrazku poniżej, możecie go powiększyć kliknięciem.

Canal+ Netflix oferta pakiety

Dwie tańsze opcje to Comfort+ i Extra+. W obu abonenci Canal+ otrzymają dostęp do Netfliksa standardowego (odtwarzanie na dwóch ekranach jednocześnie w jakości HD) na 6 miesięcy. Najtańszy pakiet, czyli Comfort+, kosztuje 89,99 zł miesięcznie przez pierwsze 6 miesięcy, a następnie 132,99 zł miesięcznie. Znajdziecie w nim 131 kanałów telewizyjnych.

Pakiet Extra+ to koszt 99,99 zł miesięcznie przez pierwsze 6 miesięcy, a potem 142,99 zł miesięcznie. W ramach niego otrzymujecie dostęp do 168 kanałów telewizyjnych. Abonenci będą mogli w dowolnym momencie zmienić Netfliksa z opcji standard na premium za dodatkowe 9 zł miesięcznie.

Najdroższy pakiet to Superpremium 4K, w którym możecie dostać dostęp do Netfliksa premium (odtwarzanie na czterech ekranach jednocześnie w jakości 4K) na 12 miesięcy. W ofercie znajdziecie także 180 kanałów telewizyjnych. Cena abonamentu przez pierwszy rok to 139,99 zł miesięcznie, a po 12 miesiącach – 182,99 zł miesięcznie.

Od 4 grudnia Netflix będzie udostępniany na dekodery 4K UltraBOX+, które zostaną automatycznie zaktualizowane. Aplikacja Netfliksa będzie dostępna na kanale 222 lub w menu dekodera. Wsparcie dla kolejnych modeli dekoderów Canal+ jest planowane w 2020 roku.

Jeśli posiadacie już konto na Netfliksie, nie będziecie musieli zakładać nowego. Z promocji Canal+ można skorzystać w ramach istniejącego konta, zachowując wszystkie ustawienia i pełną historię.