Agnieszka Grochowska i Grzegorz Damięcki w obsadzie "W głębi lasu" – drugiego polskiego serialu Netfliksa

"W głębi lasu" (Fot. Netflix)

Netflix w przyszłym roku pokaże widzom, co można znaleźć w głębi lasu, a towarzyszyć nam będzie duet znanych polskich aktorów. Ogłoszono obsadę serialu na podstawie powieści Harlana Cobena.

W 2020 roku zadebiutuje drugi polski serial Netfliksa, "W głębi lasu" ("The Woods"), oparty na książce Harlana Cobena o tym samym tytule. Jej akcja zostanie przeniesiona do Polski, a bohaterowie zamienią się w Polaków. Zobaczymy kryminalną historię związaną ze zniknięciem dziewczyny, która rozgrywa się na dwóch płaszczyznach czasowych: w 1994 roku i w 2019 roku, kiedy pojawia się nowa zbrodnia, połączona z tą sprzed lat.

W głębi lasu – kto zagra w serialu Netfliksa?

Grzegorz Damięcki zagra warszawskiego prokuratora Pawła Kopińskiego, który nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry mimo upływu dwudziestu pięciu lat. Agnieszka Grochowska wcieli się w Laurę Goldsztajn, wykładowczynię uniwersytecką, która towarzyszyła Pawłowi w noc zaginięcia jego siostry. Ich historia osadzona jest we współczesnej Polsce. Ich młodsze wersje z 1994 roku będą mieć twarze Wiktorii Filus i Huberta Miłkowskiego.

W głębi lasu serial kto zagra

W obsadzie składającego się z sześciu odcinków serialu znajdują się także Jacek Koman, Ewa Skibińska, Magdalena Czerwińska, Adam Ferency, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska, Piotr Głowacki, Cezary Pazura, Arkadiusz Jakubik, Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

Prace na planie zostały już zakończone. Reżyserami są Leszek Dawid ("Jesteś Bogiem") i Bartosz Konopka ("Królik po berlińsku"), a autorami scenariusza Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski.

Premiera serialu W głębi lasu w 2020 na Netfliksie

REKLAMA