7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Iwan Rheon pojawi się w "Amerykańskich bogach". Woody Harrelson i Justin Theroux zagrają w nowym serialu HBO. Watchmen ma świetną oglądalność w USA. A oprócz tego "High Maintenance", "Shrill" i nie tylko.

1. Iwan Rheon zagra w Amerykańskich bogach

Iwan Rheon, czyli Ramsay Bolton z "Gry o tron", pojawi się w 3. sezonie "Amerykańskich bogów" w roli Doyle'a, czarującego i dobrodusznego leprechauna.

2. Woody Harrelson i Justin Theroux w serialu HBO

HBO zamówiło 5-odcinkowy miniserial "The White House Plumbers" o aferze Watergate i o tym, jak pracownicy administracji prezydenta Nixona sami przyczynili się do jej upadku. Woody Harrelson zagra byłego agenta CIA E. Howarda Hunta, a Justin Theroux byłego agenta FBI G. Gordona Liddy'ego. Obaj panowie byli odpowiedzialni za włamanie do hotelu Watergate i wylądowali w więzieniu. Serial tworzą scenarzyści "Veepa", Alex Gregory i Peter Huyck.

3. Watchmen ma świetną oglądalność w USA

"Watchmen" ogląda co tydzień średnio 7,1 mln Amerykanów na wszystkich platformach. Według HBO to najchętniej oglądany nowy serial kablówek premium w tym roku, a także najchętniej oglądany nowy serial HBO od czasu premiery "Wielkich kłamstewek".

4. Gavin & Stacey wrócą w święta

BBC podało datę premiery świątecznego odcinka "Gavin & Stacey" – 25 grudnia.

5. High Maintenance – zwiastun 4. sezonu

4. sezon "High Maintenance" wystartuje 7 lutego w HBO w USA, dzień później w Polsce.

6. Shrill – zwiastun 2. sezonu

"Shrill" wraca 24 stycznia z nowymi odcinkami, w których Annie (Aidy Bryant) będzie przejmować kontrolę nad własnym życiem.

7. Foodie Love – hiszpański serial HBO

25 grudnia w HBO GO zadebiutuje hiszpański serial "Foodie Love", w którym zobaczymy historię miłosną dwójki miłośników dobrego jedzenia. Główne role grają Laia Costa ("Victoria") oraz argentyński aktor i reżyser Guillermo Pfening ("Nikt nie patrzy"). Scenariusz napisała Isabel Coixet.

REKLAMA