Netflix zapowiada "Locke & Key" – serialowy horror na podstawie popularnej serii komiksów. Kiedy premiera?

Na początku przyszłego roku na Netfliksie zobaczymy nowy serial "Locke & Key". To adaptacja serii komiksów autorstwa Joego Hilla, syna Stephena Kinga.

"Gdybyś miał klucz, który zmienia rzeczywistość, które drzwi byś otworzył?" – pyta Netflix w akcji promocyjnej "Locke & Key", serialowego horroru na bazie popularnego komiksu Joego Hilla i Gabriela Rodrigueza.

Locke & Key – o czym jest serial Netfliksa?

W serialu spotkamy trójkę rodzeństwa Locke, którzy razem z matką przeprowadzają się do rodzinnego domu, Keyhouse, pełnego magicznych kluczy, które mogą być powiązane z tajemniczym morderstwem ojca. Gdy tylko rodzina zaczyna odkrywać kolejne klucze i ich unikalne moce, budzi się tajemniczy demon, który nie powstrzyma się przed ich kradzieżą.

10-odcinkowa produkcja Carltona Cuse'a ("Lost", "Bates Motel") i Meredith Averill ("Nawiedzony dom na wzgórzu"), zgodnie z oficjalnym opisem, jest historią o miłości, stracie i silnych więziach, które definiują rodzinę.

Locke & Key serial Netflix

Jackson Robert Scott ("IT"), Connor Jessup ("American Crime") i Emilia Jones ("Horrible Histories") grają trójkę rodzeństwa, Bode'a, Tylera i Kinsey Locke'ów. Darby Stanchfield ("Skandal") wciela się w ich matkę Ninę Locke, a Billa Hecka ("Ballada o Busterze Scruggsie") zobaczymy w roli zmarłego ojca Rendell Locke.

W obsadzie są także Laysla De Oliveira ("The Gifted") jako Dodge, Thomas Mitchell Barnet ("In the Dark") jako Sam Lesser, Griffin Gluck ("American Vandal") jako Gabe, Coby Bird ("The Good Doctor") jako Rufus Whedon i Sherri Saum ("The Fosters") jako Ellie Whedon.

Premiera Locke & Key 7 lutego 2020 na Netfliksie

REKLAMA