Będzie crossover "Riverdale" i "Katy Keene". Kto ze znanych bohaterów wybierze się do Nowego Jorku?

"Katy Keene" (Fot. CW)

Będzie crossover "Riverdale" i "Katy Keene"! Twórcy zapowiadają odcinek, w którym skrzyżują się wątki bohaterek dwóch seriali CW. Kto odwiedzi Katy w Nowym Jorku?

Fani "Riverdale" od dłuższego czasu czekają na crossover serialu z "Chilling Adventures of Sabrina" i choć nieuniknione jest, że taki kiedyś będzie mieć miejsce, szybciej skrzyżują się losy bohaterów z Riverdale i "Katy Keene". Roberto Aguire-Sacassa właśnie zdradził, jaki ma pomysł na spotkanie Veroniki Lodge z Katy (Lucy Hale) w Nowym Jorku.

Będzie crossover Riverdale z Katy Keene

Twórca "Riverdale" poinformował widzów o crossoverze z "Katy Keene". W odcinku, który w Polsce pojawi się 6 lutego, zobaczymy wycieczkę Ronnie do Nowego Jorku, gdzie spotka się ze swoją dawną przyjaciółką, Katy. Dziewczyny niewątpliwie łączy słabość do mody, która zaprowadzi je na wspólne zakupy.

– Przed oficjalną premierą "Katy Keene" pomyśleliśmy, że fajnie byłoby zrobić crossover, który zabrałby Veronicę do świata Katy do Nowego Jorku, i dołączyć Katy do uniwersum Riverdale. W przypadku naszego pierwszego crossovera Riverdale/Katy, nie mogliśmy być bardziej podekscytowani faktem, że Veronica i Katy to stare przyjaciółki, a Cami i Lucy świetnie się razem bawią i dogadują – powiedzieli producenci serialu, Roberto Aguirre-Sacasa i Michael Grassi.

Veronica wspominała o swojej przyjaciółce w halloweenowym odcinku "Riverdale". Katy wykonała kostiumy superbohaterów dla Archiego i Munro. Przymnijmy, akcja "Katy Keene" rozgrywa się w Nowym Jorku pięć lat po zakończeniu wydarzeń z serialu-matki. W produkcji zobaczymy Ashleigh Murray, znaną jako Josie McCoy, która będzie próbować robić karierę muzyczną.

Riverdale co czwartek na Netfliksie, premiera Katy Keene 6 lutego w USA

REKLAMA