6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Ty" (Fot. Netflix)

Teaser 2. sezonu "Ty" z Joem Goldbergiem w Los Angeles. Plakaty z bohaterami "Wiedźmina". Zwiastuny "Zagubionych w kosmosie" i "DC's Legends of Tomorrow". A oprócz tego nowy serial Leny Dunham i nie tylko.

1. Teaser 2. sezonu "Ty" – poznajcie Willa

2. sezon serialu "Ty" przeniesie nas do Los Angeles, którego Joe Goldberg – znaczy Will – oczywiście nie znosi. Premiera nowych odcinków 26 grudnia.

2. HBO Max zamawia serial Leny Dunham

Komediodramat "Generation", produkowany przez Lenę Dunham ("Dziewczyny"), dostał zamówienie na cały sezon od HBO Max. Serial będzie opowiadać o grupce uczniów szkoły średniej, którzy odkrywają współczesną seksualność, co okazuje się testem dla przekonań o życiu, miłości i naturze rodziny zakorzenionych w ich konserwatywnej społeczności. Twórcami serialu są Zelda Barnz i jej ojciec Daniel Barnz.

3. Call the Midwife – kiedy świąteczny odcinek?

"Call the Midwife" to jeden z seriali BBC, które będą mieć w tym roku odcinek świąteczny. Premiera planowana jest na 25 grudnia.

4. Zagubieni w kosmosie – zwiastun 2. sezonu

"Zagubieni w kosmosie" wracają 24 grudnia z nowymi odcinkami.

5. DC's Legends of Tomorrow – zwiastun 5. sezonu

5. sezon "DC's Legends of Tomorrow" startuje 21 stycznia.

6. Wiedźmin – nowe plakaty serialu Netfliksa

Netflix wypuścił trzy nowe plakaty "Wiedźmina", których bohaterami są Geralt, Yennefer i Ciri – a przede wszystkim ich niezwykłe oczy.

REKLAMA