"The Outsider", czyli Stephen King w wersji HBO. Zobaczcie zwiastun serialu w znakomitej obsadzie

"The Outsider" (Fot. HBO)

0

Stephen King i HBO łączą siły w "The Outsider". Zobaczcie, jak prezentują się Ben Mendelsohn, Jason Bateman i Cynthia Erivo w zwiastunie adaptacji powieści mistrza horroru.

"Nie toleruję niczego, co niemożliwe do wyjaśnienia" – stwierdza w zwiastunie nadchodzącego miniserialu HBO detektyw Ralph Anderson (Ben Mendelsohn). Jego nowa partnerka w śledztwie Holly Gibney (Cynthia Erivo) od razu odpowiada mu więc, że "nie będzie tolerował i jej". Jednak, jak przystało na adaptację powieści Stephena Kinga, nadprzyrodzone wydarzenia w "The Outsider" mogą szybko zweryfikować poglądy detektywa.

The Outsider – zwiastun adaptacji powieści Kinga

HBO zaprezentowało pełny zwiastun produkcji będącej ekranizacją horroru Stephena Kinga z 2018 roku. I choć na premierę poczekamy do stycznia, serial ma już swojego wielkiego fana w postaci autora pierwowzoru, który nazwał produkcję "jedną z najlepszych adaptacji mojej twórczości".

Zgodnie z oficjalnym opisem "The Outsider" opowie o śledztwie w sprawie brutalnego morderstwa chłopca oraz tajemniczej mocy, która związana jest ze zbrodnią.

Dziwne okoliczności związane z zabójstwem dziecka sprawiają, że detektyw Ralph Anderson, który sam nadal przeżywa śmierć własnego syna, sprowadza do pomocy niekonwencjonalną prywatną detektyw. Nietypowe zdolności Holly Gibney mogą pomóc w wyjaśnieniu tej niewytłumaczalnej zagadki.

the outsider serial zwiastun

W znakomitej obsadzie obok Mendelsohna i Erivo znaleźli się także Bill Camp ("Długa noc"), Mare Winningham ("The Affair"), Paddy Considine ("Peaky Blinders"), Julianne Nicholson ("Eyewitness"), Yul Vazquez ("Russian Doll"), Jeremy Bobb ("Jessica Jones") i Marc Menchaca ("Ozark").

W roli oskarżonego o zabójstwo Terry'ego Maitlanda wystąpi Jason Bateman ("Arrested Development", "Ozark"), który jest także producentem serialu i wyreżyserował dwa pierwsze odcinki. Za scenariusz "The Outsider" odpowiada Richard Price ("Długa noc")

The Outsider – kiedy premiera serialu HBO?

HBO ogłosiło, że premierowe dwa odcinki serialu pokaże 12 stycznia 2020 roku. Polskiej premiery powinniśmy więc spodziewać się dzień później. W oczekiwaniu na start serialu możecie zobaczyć już mroczny plakat produkcji.

the outsider serial zwiastun