6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Boys" (Fot. Amazon)

0

Zwiastun 2. sezonu "The Boys". Nowe twarze w 2. sezonie "Dickinson". Cynthia Erivo jako Aretha Franklin na zdjęciu z "Geniusza". A oprócz tego "Altered Carbon", nowa komedia FOX-a i nie tylko.

1. Nie żyje Ron Leibman znany z Przyjaciół

Ron Leibman, laureat nagród Emmy i Tony, który grał tatę Rachel w "Przyjaciołach", a także doktora Pleplera w "Rodzinie Soprano", zmarł w wieku 82 lat.

2. The Boys – zapowiedź 2. sezonu

"The Boys", jeden z największych hitów Amazona, w przyszłym roku wróci z 2. sezonem. Podczas konwentu CCXP w brazylijskim São Paulo zaprezentowano pierwszy teaser. W nowych odcinkach pojawi się Aya Cash ("You're the Worst") jako superbohaterka Stormfront, Goran Visnjic ("Timeless") jako Alistair Adana, tajemniczy i charyzmatyczny szef podejrzanego kościoła, a także Claudia Doumit ("Timeless") w roli kongresmenki Victorii Neuman.

3. Nowe twarze w 2. sezonie Dickinson

Finn Jones ("Iron Fist") pojawi się w 2. sezonie "Dickinson w roli Samuela Bowlesa, magnetycznego i pełnego energii redaktora gazety. Z kolei Pico Alexander ("Paragraf 22") zagra Henry'ego "Shipa" Shipleya, chłopaka, który rzucił studia i zostaje lokatorem Dickinsonów.

4. Will Yun Lee wróci w Altered Carbon

Will Yun Lee, czyli prawdziwy Takeshi Kovacs, powróci w 2. sezonie "Altered Carbon". Najnowszą powłokę tego bohatera zagra Anthony Mackie.

5. Finesse Mitchell w nowej komedii FOX-a

Finesse Mitchell ("Saturday Night Live") dostał jedną z głównych ról w komedii "Outmatched", obok Jasona Biggsa, Maggie Lawson i Tishy Campbell.

6. Cynthia Erivo jako Aretha Franklin w Geniuszu

National Geographic pokazało pierwsze zdjęcie z 3. sezonu "Geniusza". Oto Cynthia Erivo jako legendarna wokalistka Aretha Franklin.

Geniusz Aretha Franklin