5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

0

Zapowiedź i data premiery 3. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina". Jason Alexander i Jean Smart w "Szaleję za tobą". Mały książę William w 4. sezonie "The Crown". A oprócz tego "AJ and the Queen" i nie tylko.

1. Chilling Adventures of Sabrina – kiedy 3. sezon?

"Chilling Adventures of Sabrina" powraca 24 stycznia. W 3. sezonie Sabrina Spellman wybierze się do piekła, żeby ratować swojego chłopaka Nicholasa.

2. Jason Alexander i Jean Smart w Szaleję za tobą

Jason Alexander ("Seinfeld") zagra samego siebie w drugiej części sezonu "Szaleję za tobą", która zadebiutuje 18 grudnia. Gościnnie w tym samym odcinku pojawi się także Jean Smart ("Watchmen") jako ekscentryczna guru stylu życia i autorka podcastu, którą przypadkiem spotkają Paul i Jamie.

3. Hilarie Burton w nowym serialu NBC

Hilarie Burton ("One Tree Hill") dostała rolę powracającą w "Council of Dads", nowym serialu NBC. Aktorka zagra dziewczynę postaci Clive'a Standena, jednego z kumpli głównego bohatera.

4. Książę William na zdjęciu z planu The Crown

Trwają prace na planie 4. sezonu "The Crown". Zdjęcie, na którym księżna Diana (Emma Corrin), jest w towarzystwie małego Williama, możecie zobaczyć tutaj.

5. AJ and the Queen – zwiastun serialu

"AJ and the Queen" to nowy sitcom Netfliksa, który tworzą RuPaul Charles i Michael Patrick King ("Seks w wielkim mieście"). RuPaul zagra Roberta Lee, aka drag queen Ruby Red, która chce otworzyć własny klub, ale pada ofiarą przekrętu. Podróżując przez Amerykę ze swoimi występami, spotyka AJ-a (Izzy G.), 10-letniego dzieciaka, który nie ma domu, i w praktyce zostaje jego rodzicem.

REKLAMA