Które seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "The Expanse", "Work in Progress" i inne premiery

"The Expanse" (Fot. Amazon Prime Video)

W tym tygodniu znów mamy bardzo krótką listę premier. Co jeszcze warto obejrzeć oprócz "The Expanse", powracającego z 4. sezonem na Amazon Prime Video?

To już prawie świąteczna przerwa, więc i premier seriali będzie mniej niż do tej pory. Podczas gdy na Amazon Prime Video wraca "The Expanse" z nowym sezonem, HBO GO zaprezentuje spin-off "Słowa na L" i "Work in Progress", a za oceanem ruszy finałowy sezon "Marvel's Runaways".

Słowo na L: Generacja Q (nowość) – 9 grudnia na HBO GO

"Słowo na L: Generacja Q" to spin-off kultowego serialu o społeczności nieheteroseksualnych kobiet. Zobaczymy w nim powroty Bette (Jennifer Beals), Shane (Katherine Moennig) i Alice (Leisha Hailey), jak również historie nowych bohaterek.

Work in Progress (nowość) – 9 grudnia na HBO GO

"Work in Progress" to nowa komedia Showtime współtworzona przez Lilly Wachowski, Abby McEnany i Tima Masona. McEnany gra 45-letnią lesbijkę z Chicago, której pech i zwątpienie w zaskakujący sposób doprowadzi do związku, który odmieni jej życie. W obsadzie są także Karin Anglin, Celeste Pechous, Julia Sweeney ("Saturday Night Live") i Theo Germaine ("The Politician").

The Expanse (sezon 4) – 13 grudnia na Prime Video

4. sezon "The Expanse to zarazem pierwszy stworzony przez Amazon Prime Video i dostępny tylko na tej platformie. W nowych odcinkach załoga Rocinante wyruszy na misję, by odkrywać nowe światy – kolejne planety podobne do Ziemi. To zaś tworzy kolejne pole do konfliktu między Ziemią, Marsem i mieszkańcami Pasa Asteroid.

Marvel's Runaways (sezon 3) – 13 grudnia w USA

"Marvel's Runaways" wraca z trzecim i zarazem ostatnim sezonem, w którym serialowa ekipa będzie musiała stawić czoła czarodziejce Morgan le Fay ( Elizabeth Hurley). W planach jest także crossover z "Cloak & Dagger", kolejnym skasowanym serialem młodzieżowym Marvela.

REKLAMA