Kiedy "Rick i Morty" wrócą z 4. sezonem na Netfliksa? Poznaliśmy polską datę premiery nowych odcinków

"Rick i Morty" (Fot. Adult Swim)

Jeszcze przed świętami na Netfliksie pojawi się pierwsza część 4. sezonu "Ricka i Morty'ego". Platforma podała polską datę premiery nowych odcinków niegrzecznej kreskówki.

"Rick i Morty" to jeden z najlepszych i najpopularniejszych seriali animowanych, nic więc dziwnego, że polscy fani wypatrują 4. sezonu. Mamy dobrą wiadomość: Netflix planuje jego premierę jeszcze przed świętami, tydzień po zakończeniu emisji w USA.

Rick i Morty sezon 4 – kiedy premiera na Netflix?

Data premiery nie została co prawda ogłoszona w specjalnym zwiastunie, ale pojawiła się w serwisie na podstronie "Ricka i Morty'ego". Zaznaczcie sobie w kalendarzu: pięć nowych odcinków serialu będzie można obejrzeć na Netfliksie 22 grudnia. Cały sezon będzie składać się z 10 odcinków, przy czym jego drugą część zobaczymy w 2020 roku. Dokładna data premiery dopiero zostanie ogłoszona.

Netflix Rick i Morty sezon 4

Serial tworzony przez Dana Harmona i Justina Roilanda na 4. sezonie oczywiście się nie skończy. "Rick i Morty" dostali zamówienie na 70 odcinków, a twórcy nie wykluczają, że na tym wcale się nie skończy. Obiecują również, że tak długich przerw w emisji jak ta przed 4. sezonem już nie będzie.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun najnowszych przygód genialnego, ale socjopatycznego dziadka i wnuka, który podróżuje z nim przez wszechświat, nawet jeśli bardziej się boi, niż chce. W zwiastunie pojawia się także Summer, siostra Morty'ego, nasz dawno niewidziany znajomy Mr. Poopybutthole oraz kosmita Gloatie, którego gra Taika Waititi. Oprócz niego w obsadzie gościnnej 4. sezonu "Ricka i Morty'ego" znajdują się Paul Giamatti, Sam Neil i Kathleen Turner.

Rick i Morty – sezon 4 od 22 grudnia na Netflix

REKLAMA