Czy leci z nami Hugh Laurie? "Avenue 5" ma już datę premiery w HBO i pełny zwiastun

"Avenue 5" (Fot. HBO)

0

Hugh Laurie przed kamerą plus twórca "Veepa" za sterami równa się kosmiczne jaja. Zobaczcie zwiastun "Avenue 5", nowego serialu HBO, który będzie mieć premierę w styczniu.

Armando Iannucci, twórca "Veepa" i "The Thick of It", znów ma dla nas coś miłego. "Avenue 5" to nowy serial komediowy, którego akcja dzieje się na statku kosmicznym. Ale nie takim jak te ze "Star Treka" czy "Gwiezdnych wojen". Tu rządzi absurd i kapitan Ryan Clark, który jest sobowtórem doktora House'a.

Avenue 5 – zwiastun serialu z Hugh Lauriem

Zgodnie z oficjalnym opisem, "Avenue 5" to "komedia o kosmicznej turystyce osadzona 40 lat w przyszłości, kiedy Układ Słoneczny stoi przed każdym otworem. Co może pójść nie tak, kiedy Hugh Laurie jest kapitanem?". Wygląda na to, że pójść nie tak może właściwie wszystko – mamy połamane kończyny, tajemnicze zaginięcia i przynajmniej kilka śmierci. I to w zaledwie dwuminutowym zwiastunie.

Drugą z głównych ról, właściciela marki Avenue 5 (okręt kosmiczny, hotele, kluby fitness), gra Josh Gad ("The Comedians"). Za relacje z klientami odpowiadać będzie Zach Woods ("Dolina Krzemowa"). W obsadzie znajdują się także Suzy Nakamura ("Dr. Ken"), Ethan Phillips ("Star Trek: Voyager"), Nikki Amuka-Bird ("Luther"), Jessica St. Clair ("Playing House") i Kyle Bornheimer ("Playing House)". Twórca serialu, Armando Iannucci, jest też reżyserem pilotowego odcinka.

Premiera Avenue 5 będzie 19 stycznia w HBO