6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Cudotwórcy" (Fot. TBS)

Pełny zwiastun średniowiecznego 2. sezonu "Cudotwórców". Data premiery finałowej serii "The Ranch". Kristin Chenoweth w nowym serialu Disney+. A oprócz tego "Manifest", "Sukcesja" i nie tylko.

1. Cudotwórcy sezon 2 – zwiastun serialu

"Cudotwórcy" powrócą 28 stycznia z 2. sezonem, który będzie opowiadać o przyjaźni, rodzinie i próbach pozostania żywym. Daniel Radcliffe i Steve Buscemi tym razem trafią do średniowiecza, czasów "skrajnej nierówności dochodów, słabej opieki zdrowotnej i powszechnej ignorancji". Radcliffe zagra króla, który ewidentnie nie jest najlepszy w swoim fachu. W nowych rolach powrócą też Geraldine Viswanathan, Karan Soni, Jon Bass i Lolly Adefope.

2. The Ranch – 8. część z datą premiery

Finałowa seria "The Ranch", składająca się z 10 odcinków, będzie mieć premierę 24 stycznia.

3. Twórca Sukcesji podpisał kontrakt z HBO

Jesse Armstrong, nagrodzony Emmy showrunner "Sukcesji", zostanie w HBO. Twórca podpisał kontrakt ze stacją na trzy lata.

4. Kristin Chenoweth w serialu Disney+

Kristin Chenoweth zagra główną rolę w komedii "The Biggest Star in Appleton", której scenarzystą jest Paul Rudnick ("Zakonnica w przebraniu"), a producentem Dan Jinks ("Pushing Daisies"). Główną bohaterką jest matka, żona i kelnerka z Wisconsin, która odnajduje się jako gwiazda teatru w lokalnym domu kultury. Problemy zaczynają się, kiedy do domu powraca pewna dziewczyna z Nowego Jorku, która ma własne marzenia.

5. Manifest sezon 2 – nowe zdjęcie z serialu

6 stycznia wraca z 2. sezonem "Manifest" i wygląda na to, że Ben i Grace będą mieli o czym rozmawiać.

Manifest sezon 2

6. Lauren Graham na zdjęciach z nowego serialu

Lauren Graham zagra szefową głównej bohaterki w "Zoey's Extraordinary Playlist". Zobaczcie nowe zdjęcia.

Zoey's Extraordinary Playlist

Zoey's Extraordinary Playlist

REKLAMA