8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Dziś o poranku całe mnóstwo spoilerów: na temat 3. sezonu "The Walking Dead", finałów "House'a" i 8. sezonu "Chirurgów", nowego serialu Charliego Sheena, "Person of Interest". Czytajcie dalej, tylko jeśli nie przeszkadzają Wam duże SPOILERY!

1. Rebecca Mader w 4. sezonie "White Collar". Rebecca Mader, którą najbardziej chyba kojarzymy z roli Charlotte w "Lost", zagości w 4. sezonie "Białych kołnierzyków". Zagra ona Abigail, nieuchwytną kobietę, która będzie szantażować Neila (Matt Bomer) i próbować poderwać Dianę (Marsha Thomason). Nowy sezon "White Collar" rusza 10 lipca.

2. Co w 3. sezonie "The Walking Dead"? Podczas panelu Akademii Telewizyjnej twórcy "The Walking Dead" zdradzili co nieco na temat kolejnych odcinków, wytłumaczyli się także z tego, co stało się w sezonie 2. Jeden z twórców serialu, Glenn Mazzara powiedział na przykład, że Dale zginął, ponieważ chciano zaskoczyć widzów, nikt nie spodziewał się, że umrze on właśnie wtedy (śmierci Shane'a na przykład się spodziewano). Taki los może równie dobrze spotkać każdego innego bohatera - i podobno już w premierze 3. sezonu może się to wydarzyć. Jest możliwe, że chodzi o Hershela, ale na razie to tylko zgadywanka. Twórcy najwyraźniej postanowili go utrzymać przy życiu. Na temat 3. sezonu aż tak wiele nie zdradzono. Wiemy, że scenariusz pierwszego odcinka już jest gotowy i że zobaczymy w nim mnóstwo zombie i dużo akcji. Co nie znaczy, że zabraknie w nim typowych dla tego serialu emocjonalnych momentów. Ma być ciekawie, również dzięki nowym postaciom, jak Michonne czy Gubernator. Serial ma się trochę zmienić - i oby twórcom chodziło o więcej akcji. Fanom T-Dogga obiecano, że w 3. sezonie "The Walking Dead" będzie go znacznie więcej.

3. Czego możemy spodziewać się po serialu Charliego Sheena? 28 czerwca rusza "Anger Management", nowy serial z Charliem Sheenem w roli głównej. Zap2It pisze, czego możemy się po nim spodziewać. Sheen znów zagra bohatera o imieniu Charlie - Charlieego Goodsona, terapeutę. Podobnie jak Charlie Harper, "nowy Charlie" też będzie często umawiał się z różnymi kobietami, począwszy od własnej terapeutki (Selma Blair) aż po 23-letnią blondynkę, która będzie mieć obsesję siwych włosów. Poznamy też jego byłą żonę Jennifer (Shawnee Smith), z którą wciąż jest zaskakująco blisko, oraz córkę Emmę (Daniela Bobadilla). Zabawne mają być również sesje Charliego, który będzie doradzał ludziom, jak zarządzać gniewem.

4. Gotye krytykuje "Glee". Piosenka Gotye, "Somebody That I Used to Know", którą Darren Criss i Matt Bomer zaśpiewali w jednym z ostatnich odcinków "Glee", nie spodobała się samemu artyście. Według niego brzmiało to milutko i źle.

5. Ellis wróci i będzie jeszcze gorszy. Jaime Cepero obiecał w TVLine, że w 2. sezonie jego postać z serialu "Smash", Ellis, będzie prawdopodobnie jeszcze bardziej znienawidzony przez widzów. Ja bym nie miała nic przeciwko temu, gdyby tę postać lepiej napisano, bo faktycznie Ellisa nienawidzę, ale wcale nie dlatego, że jest takim złym czarnym charakterem.

6. Polska aktorka w "Person of Interest". Już donosiliśmy, że pod koniec 1. sezonu "Person of Interest" pojawi się polska aktorka, Dagmara Domińczyk. Ona i Jim Caviezel grali razem w 2002 roku w filmie "Hrabia Monte Christo". Teraz zobaczymy ich znów razem w odcinku 21. "Person of Interest", zatytułowanym "Many Happy Returns". TVLine zaprezentowało już pierwsze zdjęcie obojga. Dagmara zagra kobietę, która ucieka pod fałszywym nazwiskiem i może pomóc w rozwiązaniu zagadki związanej z dawną dziewczyną Reese'a (Caviezel), Jessicą (Susan Misner).

7. Spekulacje na temat finału "Chirurgów". William Keck z TV Guide obawia się, że w finale 8. sezonu "Grey's Anatomy" ktoś zginie w katastrofie lotniczej. Ponadto Keck pisze na Twitterze, że przynajmniej jedna osoba z obsady serialu nie wróci w 9. sezonie.

8. Co się wydarzy w finale "House'a"? TVLine zdradza to i owo (czy może raczej - zgaduje) na temat finału serialu "Dr House". Jeśli chcecie posłuchać, co się wydarzy w odcinku "Everybody Dies", tutaj znajdziecie rozmowy z aktorami i twórcą serialu. Uwaga na spoilery!

REKLAMA