Co oznaczał uśmiech Logana z finału 2. serii "Sukcesji"? Brian Cox tłumaczy zachowanie swojego bohatera

"Sukcesja" (Fot. HBO)

0

Czy w finale 2. sezonu "Sukcesji" był twist, czy tylko nam się tak wydawało? Brian Cox ostatecznie wyjaśnia, co stało za specyficznym uśmieszkiem Logana Roya w ostatniej scenie.

Po znakomitym finale 2. sezonu "Sukcesji" mieliśmy kilka pytań, w tym o to, co oznaczał charakterystyczny uśmieszek na twarzy Logana Roya, po tym jak zobaczył w telewizji, że jego syn Kendall obwinił go o całe zło w Waystar Royco i nazwał go publicznie złym człowiekiem i kłamcą. Czy to znak, że panowie wszystko ustalili i Ken raz jeszcze wypełniał polecenia ojca? Czy wręcz przeciwnie – Ken wreszcie naprawdę urwał się ze smyczy, a ojciec jest po prostu dumny z syna "zabójcy"?

Sukcesja sezon 2 – co oznaczał uśmiech Logana?

Brian Cox, który właśnie otrzymał nominację do Złotego Globu za rolę Logana, udzielił wywiadu serwisowi Deadline. Jak w nim wyjaśnia, chodzi raczej o to drugie. Ojciec się cieszy, że "chłopak wreszcie dorósł" i "w końcu podejmuje jakieś działania".

– Logan zawsze wiedział, że Kendall to zdradziecki g***iarz. W pewnym sensie go nie ocenia. Jest pewne potwierdzenie tego, co się stało. Logan to akceptuje. Logan zawsze był zagadką owiniętą tajemnicą. Dlatego publiczność go kocha – powiedział aktor.

Sukcesja sezon 2 finał Logan uśmiech

Zapytany o 3. sezon "Sukcesji", Cox powiedział, że nie wie jeszcze za wiele na ten temat, ale możemy spodziewać się, że będzie "dużo fajerwerków" między jego postacią a Kendallem. Ale nie tylko Kendallem.

– Z ciekawością zobaczę, jak młody Roman wchodzi do gry. Pokazał swój entuzjazm pod koniec 2. sezonu. Myślę, że on jest ukrytą bronią pod stołem – oznajmił Cox.

O 3. sezonie "Sukcesji" wypowiadała się także scenarzystka serialu Lucy Prebble. Jak zdradziła, pokój scenarzystów już pracuje nad nowymi odcinkami, a jeden z tematów, który przewija się w rozmowach, to sprawy międzynarodowe i to, jak różne kraje kontrolują i finansują media.

3. sezon Sukcesji zobaczymy w 2020 roku w HBO