7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pohamuj entuzjazm" (Fot. HBO)

0

Data premiery i pełny zwiastun 10. sezonu "Pohamuj entuzjazm". Kolejna aktorka w obsadzie "Władcy Pierścieni". Nowa zapowiedź "Opowieści wigilijnej" od BBC. A oprócz tego "Good Girls", "Snowpiercer" i nie tylko.

1. Pohamuj entuzjazm – data premiery i zwiastun

10. sezon "Pohamuj entuzjazm" startuje na HBO 19 stycznia w USA i dzień później w Polsce. W obsadzie gościnnej będą Jon Hamm, Laverne Cox, Jane Krakowski, Fred Armisen i Kaitlin Olson (powracająca jako siostra Cheryl). Na ekranie ponownie pojawią się nasi dobrzy znajomi z poprzednich sezonów: Susie Essman, Jeff Garlin, Cheryl Hines, Richard Lewis i JB Smoove. Poniżej pełny zwiastun, a tutaj znajdziecie interesujący plakat.

2. Ema Horvath w obsadzie Władcy Pierścieni

Ema Horvath ("Like.Share.Follow.") dołączyła do obsady serialu Amazona ze świata "Władcy Pierścieni". Szczegóły wszystkich ról są trzymane w tajemnicy.

3. Kolejni aktorzy w serialu Snowpiercer

Sakina Jaffrey ("House of Cards") i Damian Young ("Ozark") dołączyli do obsady "Snowpiercera" w rolach powracających. Premiera serialu wiosną, w tej chwili już trwają zdjęcia do 2. sezonu.

4. Opowieść wigilijna – nowy zwiastun serialu BBC

BBC wypuściło jeszcze jeden zwiastun "Opowieści wigilijnej" od twórcy "Peaky Blinders". Miniserial startuje w Wielkiej Brytanii 22 grudnia.

5. Nicole Richie w serialu komediowym ABC

Nicole Richie zagra powracającą rolę w serialu "Bless This Mess".

6. Superstore szykuje odciek o śmierci Myrtle

"Superstore" uczci pamięć Lindy Porter. W jednym ze styczniowych odcinków będzie śmierć Myrtle.

7. Good Girls – Jackie Cruz w 3. sezonie serialu

Jackie Cruz ("Orange Is the New Black") zagra nową przyjaciółkę Beth i zarazem postać blisko związaną z Rio.

Good Girls sezon 3

Good Girls sezon 3