HBO zapowiada kilkadziesiąt seriali na 2020 rok. "Nowy papież", "Westworld" i inne premiery – pełna lista

"Westworld" (Fot. HBO)

1 2 3 4

HBO zapowiada imponującą liczbę premier na 2020 rok. Na liście znajdziecie kolejne sezony uznanych produkcji, jak "Westworld", nowe seriale z różnych krajów i miniseriale w świetnej obsadzie.

HBO Polska zaprezentowało kalendarz premier na przyszły rok. Lista jest jeszcze dłuższa niż rok temu i zawiera mnóstwo tytułów, o których będzie głośno. Począwszy od "Nowego papieża", "Outsidera" i "Babylon Berlin", a skończywszy na 3. sezonie "Westworld", polskiej "Odwilży" czy miniserialach "The Undoing", "Spisek przeciwko Ameryce" i "Perry Mason". Do tego dochodzą seriale HBO Europe i produkcje na licencji, których lista jeszcze się wydłuży.

Oto kalendarium premier HBO na rok 2020, podzielone na kilka części.

Premiery HBO w styczniu 2020 – nowe seriale

Dorwać Małego sezon 3 (Get Shorty) – trzeci sezon serialu przedstawiającego perypetie płatnego zabójcy, który chce zostać producentem w Hollywood. W rolach głównych ponownie Chris O'Dowd i Ray Romano. Premiera: 7 stycznia.

Nowy papież (The New Pope) – kontynuacja serialu "Młody papież" w reżyserii zdobywcy Oscara Paola Sorrentina rozgrywająca się za murami Watykanu. Produkcja ponownie zagłębia się w kulisy działania Stolicy Apostolskiej, koncentrując się między innymi na naturze ludzkich pragnień, odkrywając przywary i słabości osób posiadających władzę oraz złożony charakter współczesnej wiary. W głównych rolach występują Jude Law i John Malkovich. Premiera: 10 stycznia.

Outsider (The Outsider) – w miejskim parku znalezione zostaje okaleczone ciało 11-letniego chłopca. Naoczni świadkowie i odciski palców jednoznacznie prowadzą na trop jednego z najpopularniejszych mieszkańców Flint City. Jest nim Terry Maitland – trener Little League, nauczyciel angielskiego, mąż i ojciec dwóch dziewczynek.

Prowadzący sprawę detektyw Ralph Anderson, którego syn niegdyś grał w drużynie podejrzanego, zarządza szybkie i publiczne aresztowanie. Co prawda Maitland ma alibi, ale Anderson i prokuratura wkrótce dodają nowy dowód. Ich wersja wydaje się być nie do podważenia. W rolach głównych w serialu występują Ben Mendelsohn, Jason Bateman, Cynthia Erivo, Bill Camp, Paddy Considine. Premiera: 13 stycznia.

Przystań sezon 2 (The Pier s2) – dalsze losy Alexandry, uznanej architektki, która po zagadkowej śmierci swojego męża odkrywa, że prowadził on podwójne życie u boku innej kobiety. Premiera: 17 stycznia.

Avenue 5 – nowy serial HBO to komedia rozgrywająca się w świecie przyszłości, kiedy Układ Słoneczny stoi przed ludźmi otworem, a turystyka kosmiczna rozwija się w najlepsze. Hugh Laurie występuje jako kapitan, pod dowództwem którego nic nie może pójść źle. W pozostałych rolach Josh Gad, Zach Woods, Nikki Amuka-Bird, Rebecca Front. Premiera: 20 stycznia.

Babylon Berlin sezon 2 – wyróżniony Europejską Nagrodą Filmową 2019 serial powraca z nowym sezonem. Inspektor Gereon Rath i Charlotte Ritter mają wyjaśnić sprawę gwałtownej śmierci aktorki. Akcja rozpoczyna się 1929 roku, więc w Berlinie obserwujemy coraz większe napięcie społeczne i powtarzające się prowokacje. Fabuła jest inspirowana powieścią Volkera Kutschera. Premiera: 24 stycznia.

Pohamuj entuzjazm sezon 10 (Curb Your Enthusiasm) – dziesiąty sezon wielokrotnie nagradzanego serialu HBO, którego bohaterem jest neurotyczny Larry David (w tej roli Larry David). Nasz bohater nie potrafi odnaleźć się w najprostszych codziennych sytuacjach. Problemem staje się dla niego zrobienie zakupów czy zapłacenie rachunków. Jest niezdarny, nietaktowny i przytrafiają mu się rzeczy, które nie przytrafiłyby się nikomu innemu. Premiera: 20 stycznia.

1 2 3 4
REKLAMA