USA Network zapowiada 3. sezon "The Sinner" i nowy serial "Briarpatch" – zwiastuny i data premiery

"Briarpatch"/"The Sinner" (Fot. USA Network)

0

W lutym na ekrany powróci "The Sinner" z Mattem Bomerem w roli tytułowego grzesznika. Telewizja USA Network zapowiedziała także "Briarpatch" z Rosario Dawson. Zobaczcie zwiastuny obu seriali.

Kolejne stacje zapowiadają nowości na 2020 rok. USA Network (a u nas prawdopodobnie Netflix, tylko jeszcze nie wiadomo kiedy) wypuści tej zimy dwa tytuły: 3. sezon "The Sinner" (w polskiej wersji "Grzesznica"/"Grzesznik") i nowy serial "Briarpatch". Oba wystartują 6 lutego za oceanem.

The Sinner sezon 3 – zwiastun i data premiery

W 3. sezonie "The Sinner" powróci detektyw Harry Ambrose (Bill Pullman), którego spotkamy podczas badania rutynowej sprawy tragicznego wypadku samochodowego w stanie Nowy Jork. Zwykły incydent okazuje się jednak związany z ukrytą zbrodnią, która dla Ambrose'a będzie jedną z najbardziej niebezpiecznych i niepokojących w karierze.

Matt Bomer zagra Jamiego, spodziewającego się dziecka lokalnego mieszkańca, który szuka wsparcia u Ambrose'a. Przynajmniej oficjalnie, bo nieoficjalnie mamy tutaj jakiś mroczny sekret i bałagan, zawierający postać Nicka (Chris Messina), dawnego kolegi ze studiów, który niespodziewanie odwiedza Jamiego.

Briarpatch – zwiastun i data premiery serialu

"Briarpatch" to nowy serial oparty na książce Rossa Thomasa. Zobaczymy w nim historię Allegry "Pick" Dill (Rosario Dawson), śledczej, która pracuje w Waszyngtonie. Kiedy jej siostra ginie w zamachu bombowym, Allegra wraca do rodzinnego miasteczka w Teksasie, by odkryć, co za tym stało. I jak się okazuje, nie jest to takie zwykłe prowincjonalne miasteczko. Ekscentryczni mieszkańcy, tajemnicze eksplozje, wszechobecna korupcja i zwierzęta z zoo biegające po ulicach to tylko początek atrakcji.

Serial tworzy Andy Greenwald (scenarzysta "Legionu", wcześniej krytyk telewizyjny), a wśród producentów znajdują się Sam Esmail ("Mr. Robot") i Ana Lily Amirpour ("Castle Rock").