Michael Scott w akcji! "The Office" zaprezentowało film "Threat Level Midnight" w całości

"The Office" (Fot. NBC)

Arcydzieło Michaela Scotta w końcu dostępne! NBC zaprezentowało w całości film "Threat Level Midnight" stworzony przez pracowników Dunder Mifflin w "The Office".

Filmowe arcydzieło rodzące się w bólach przez 10 lat ujrzało światło dzienne. Mowa oczywiście o "Threat Level Midnight" autorstwa Michaela Scotta, które w "The Office" wspominane było nieraz, a teraz w końcu możecie obejrzeć w całości.

Threat Level Midnight – film z The Office

Osiem lat po tym, jak grany przez Steve'a Carella bohater zaprezentował swój film współpracownikom z Dunder Mifflin, NBC udostępniło cały film na swoim kanale YouTube. Dla wszystkich, którzy marzyli o zobaczeniu "Threat Level Midnght" – przed wami prawie 25 minut filmowej doskonałości:

Idealny seans na wieczór? Jeśli jeszcze nie jesteście zdecydowani, NBC dołączyło opis filmu:

Po tym, jak tajny agent Michael Scarn (w tej roli Michael Scott) zmuszony jest do przejścia na emeryturę po śmierci swojej żony Catherine Zety-Scarn, prezydent USA (Darryl Philbin) prosi go, aby powstrzymał Goldenface'a (Jim Halpert) przed wysadzeniem w powietrze meczu gwiazd NHL i zabiciem zakładników. Scarn pracuje pod przykrywką i uczy się gry w hokeja, zabijając innego zawodnika (Oscar Martinez), aby zagrać w meczu, ale po konfrontacji z Goldenface'em zostaje postrzelony.

Scarnowi udaje się wrócić do zdrowia, jednak dowiaduje się, że prezydent był wtajemniczony w cały plan. Zdruzgotany, udaje się do baru, aby zapić swoje smutki. Klienci lokalu wykonują piosenkę "The Scarn", do której Michael tańczył ze swoją żoną, a co teraz niezmiernie dodaje mu siły. Scarnowi pełnemu odzyskanej na nowo odwagi udaje się wszystkich uratować, wysadzając przy tym Goldenface'a w powietrze.

The Office dostępne jest w Amazon Prime Video

REKLAMA