7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Amerykańscy bogowie" (Fot. Starz)

Orlando Jones wyrzucony z "Amerykańskich bogów". "Mentalista" i "Supernatural" na Amazon Prime Video. David Harbour i Cate Blanchett w "Simpsonach". A oprócz tego "Stranger Things", "Doktor Who" i nie tylko.

1. Amerykańcy bogowie bez Pana Nancy'ego

W 3. sezonie "Amerykańskich bogów" nie pojawi się Pan Nancy. W pełnym emocji wideo, które zamieścił na Twitterze, Orlando Jones powiedział, że nowy showrunner Charles "Chic" Eglee wyrzucił jego postać, bo wysyłała "niewłaściwy komunikat do czarnej Ameryki". Jones podziękował Neilowi Gaimanowi, Bryanowi Fullerowi i Michaelowi Greenowi za to, że dali mu pracę, a nowego showrunnera nazwał "białym facetem, który podejmuje decyzje i z pewnością ma mnóstwo czarnych przyjaciół, którzy mu doradzają".

Producenci serialu odpowiedzieli oświadczeniem, w którym piszą, że zmiana nie ma związku z kwestiami rasowymi, tylko fabularnymi. Pana Nancy'ego nie ma w tej części książki, którą zobaczymy w 3. sezonie "Amerykańskich bogów", są za to nowe postacie, które Cień spotka na swojej drodze (a dokładniej w miasteczku Lakeside). Do obsady dołączyli m.in. Iwan Rheon ("Gra o tron"), Lela Loren ("Power"), Blythe Danner ("Will & Grace"), Marilyn Manson, Ashley Reyes i Herizen Guardiola ("The Get Down").

2. Mentalista i Supernatural na Prime Video

Na Amazon Prime Video pojawiło się 14 sezonów "Supernatural" i cały "Mentalista".

3. Kolejne występy gościnne w Doktorze Who

Laura Fraser ("Breaking Bad") i Anjli Mohindra ("Bodyguard") zagrają gościnnie w 12. sezonie "Doktora Who".

4. The Bold Type – zwiastun 4. sezonu

Serial telewizji Freeform wraca 23 stycznia z 4. sezonem.

5. Keiynan Lonsdale powróci do Flasha

Keiynan Lonsdale ponownie pojawi się w serialu "Flash" jako Wally West (aka Kid Flash). Zobaczymy go w 14. odcinku 6. sezonu.

6. David Harbour i Cate Blanchett w Simpsonach

David Harbour ("Stranger Things") i Cate Blanchett ("Mrs. America") pojawią się w "Simpsonach". Harbour wcieli się w alternatywną wersję pana Burnsa w parodii "Undercover Boss", a Blanchett zagra psią psycholożkę.

7. Stranger Things – komiks o Szóstce

"Szóstka. Stranger Things. Tom 2" już jest do kupienia w księgarniach. Złożony z czterech opowieści komiks przedstawia losy prekursorki Jedenastki, zwanej Szóstką. Francine posiada umiejętność przewidywania przyszłości. Jej dar był przez lata wykorzystywany, najpierw przez rodziców, a później doktora Martina Brennera z Hawkins Laboratory. Mężczyzna chce użyć mocy Szóstki do własnych celów.

Stranger Things Szóstka

REKLAMA