5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Brooklyn 9-9" (Fot. NBC)

Netflix liderem serwisów VoD w Polsce. Pierwsze zdjęcie z 7. sezonu "Brooklyn 9-9". Andrew Scott planuje dalszą współpracę z Phoebe Waller-Bridge. A oprócz tego "Call the Midwife" i nie tylko.

1. Netflix liderem serwisów VoD w Polsce

Według najnowszego badania Gemiusa za listopad 2019 Netflix ma już 3,7 mln realnych użytkowników w Polsce (chodzi o osoby, które odwiedziły stronę w ciągu miesiąca, a nie mają konto w serwisie) i wyprzedza wszystkich, włącznie z VoD.pl i Playerem. Wzrost zaliczyło także HBO GO, które ma 1,7 mln realnych użytkowników.

2. Vanessa Bayer na patrolu w Brooklyn 9-9

Vanessa Bayer zagra policjantkę, która będzie patrolować ulice z Holtem w premierze 7. sezonu "Brooklyn 9-9". Serial wraca 6 lutego.

Brooklyn 9-9 sezon 7

3. Andrew Scott znów u boku Phoebe Waller-Bridge?

Jest szansa, że zobaczymy jeszcze duet z "Fleabag" razem na ekranie. Andrew Scott potwierdził, że ma w planach dalszą współpracę z Phoebe Waller-Bridge.

4. Teaser świątecznego odcinka Call the Midwife

25 grudnia "Call the Midwife" wraca z odcinkiem świątecznym. Z kolei premiera 9. sezonu została zapowiedziana na 5 stycznia.

5. Zwiastun The Trial of Christine Keeler

29 grudnia w BBC wystartuje "The Trial of Christine Keeler", 6-odcinkowy serial o brytyjskiej aferze Profumo z lat 60. Scenarzystką jest Amanda Coe, w obsadzie znajdują się Sophie Cookson, James Norton, Ben Miles, Emilia Fox, Nathan Stewart-Jarrett, Anthony Welsh i Ellie Bamber.

REKLAMA