Joe Goldberg spotyka Love w 2. sezonie serialu "Ty" – zobaczcie pełny zwiastun

"Ty" (Fot. Netflix)

Miłość, śmierć i Los Angeles, a w tle jakże adekwatny cover "Creep" Radiohead. Netflix wypuścił pełny zwiastun 2. sezonu serialu "Ty", w którym Joe zakochuje się w dziewczynie o imieniu Love.

Netflix ma dla was idealny prezent pod choinkę. W święta zadebiutuje 2. sezon produkcji "Ty", opowiadającej o najbardziej romantycznym stalkerze i mordercy, jakiego telewizja widziała. A w nim nowe miasto, nowa tożsamość i oczywiście nowa dziewczyna. Ciągu dalszego możecie się domyślić, tyle że tym razem będziemy mieli nie tylko chory związek dwójki osób, ale też tę trzecią, Candace.

Ty sezon 2 – zwiastun. Joe spotyka Love Quinn

Joe Goldberg (Penn Badgley), uciekając przed swoją eks i konsekwencjami swoich czynów, przeniesie się z Nowego Jorku do miejsca, którego naprawdę nie cierpi – Los Angeles – i znów się beznadziejnie zakocha. Lukę po Beck (Elizabeth Leil) wypełni Love Quinn (Victoria Pedretti, Nell z "Nawiedzonego domu na wzgórzu").

Nowa bohaterka jest aspirującą szefową kuchni, która pracuje jako menedżerka w ekskluzywnym sklepie spożywczym. W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, nie jest zainteresowana światem mediów społecznościowych ani autopromocją, woli skupić się na prowadzeniu interesującego życia. Love nosi w sobie głębokie poczucie żalu i kiedy spotyka Joego, wyczuwa w nim bratnią duszę, która także wie, czym jest wielka strata.

Oprócz Pedretti do obsady serialu dołączyli Charlie Barnett ("Chicago Fire"), Robin Lord Taylor ("Gotham"), Chris D'Elia ("Undateable"), James Scully ("Heathers") i Jenna Ortega ("Jane the Virgin"). Z kolei Ambyr Childers ("Ray Donovan"), grająca Candace, byłą dziewczynę Joego, została awansowana do stałej obsady.

Ty sezon 2 – premiera 26 grudnia na Netfliksie

REKLAMA