6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Ty" (Fot. Netflix)

Prawdopodobnie będzie 3. sezon serialu "Ty". "Star Trek: Picard" z zamówieniem na 2. sezon. "Daybreak" skasowane po jednym sezonie. A oprócz tego "Mr. Robot", "Mroczne materie" i nie tylko.

1. Star Trek: Picard z zamówieniem na 2. sezon

Według nieoficjalnych informacji serwisu Deadline "Star Trek: Picard" dostał zamówienie na 10-odcinkowy 2. sezon jeszcze przed premierą pierwszego (ta jest planowana na 23 stycznia).

2. Prawdopodobnie będzie 3. sezon serialu Ty

Wszystko wskazuje na to, że serial "Ty" wróci z 3. sezonem. Dzięki wsparciu stanu Kalifornia produkcja zaoszczędzi ponad 7 mln dolarów na podatkach. Choć nie ma jeszcze oficjalnego zamówienia, dziwne byłoby, gdyby Netflix nie skorzystał. Lista seriali, które otrzymały od Kalifornii wsparcie, jest dłuższa i znajdują się na niej m.in. "Impeachment: American Crime Story", "Star Trek: Picard", "Euforia" oraz "Lucyfer".

3. Mousa Kraish nie wróci do Amerykańskich bogów

Mousa Kraish, czyli serialowy Dżin, nie pojawi się w 3. sezonie "Amerykańskich bogów". Wróci za to Omid Abtahi, czyli Salim.

4. Daybreak skasowane po jednym sezonie

"Daybreak" nie wróci z 2. sezonem. O skasowaniu serialu poinformował showrunner Aron Eli Coleite.

5. Zapowiedź finału Mrocznych materii

Jak zakończy się pierwszy rozdział historii Lyry, niedźwiedzia i reszty ekipy? Finał debiutanckiej serii "Mrocznych materii" już w poniedziałek.

6. Mr. Robot – zwiastun finału

Przed nami już tylko dwuodcinkowy finał "Mr. Robot", w którym zobaczymy mocno pogubionego Elliota.

REKLAMA