Juliusz Machulski zaprasza do miasteczka Mały Zgon. Zwiastun nowego serialu kryminalnego Canal+

"Mały Zgon" (Fot. Canal+)

0

Canal+ pokaże wiosną kolejny polski serial kryminalny. "Mały Zgon" to czarna komedia, dziejąca się w tytułowym miasteczku na Mazurach. Zobaczcie pierwszą zapowiedź.

Zakończyło się "Żmijowisko", pora na "Mały Zgon", czarną komedię kryminalną Canal+, za którą odpowiada sam Juliusz Machulski.

Mały Zgon – teaser polskiego serialu kryminalnego

W serialu zobaczymy, jak skorumpowani stróże prawa zmierzą się z milionowymi długami karcianymi, a międzynarodowy kartel narkotykowy z poczciwymi, rodzimymi zakapiorami z Mazur. "Mały Zgon" zabierze widzów w podróż przez świat narkotykowych karteli, gangsterów rządzących więzieniem, skorumpowanych stróży prawa i podziemnego pokera rozgrywanego o miliony.

A wszystko zacznie się, gdy dyrektor więzienia zamieni się miejscami z gangsterem z programu ochrony świadków. W cichym i spokojnym Małym Zgonie sezon na zgony właśnie się rozpoczyna – czytamy w opisie serialu.

Główną rolę zagra Piotr Grabowski ("Kryminalni"), a oprócz niego na ekranie pojawią się Anna Seniuk ("Panny z wilka"), Katarzyna Herman ("Volta"), Jacek Koman ("Kochaj i tańcz"), Karolina Gorczyca ("Skrzydlate Świnie"), Mirosław Haniszewski ("Belfer" sezon 2) i nie tylko.

Wśród twórców, poza Juliuszem Machulskim (producent kreatywny i reżyser) znanym z kultowych polskich komedii, jak "Vabank", "Seksmisja" czy "Kiler", są Maciej Kawalski (scenariusz i reżyseria), Filip Syczyński (scenariusz i reżyseria) oraz Piotr Domalewski (scenariusz).

Premiera serialu Mały Zgon wiosną 2020 w Canal+