7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Narcos: Meksyk" (Fot. Netflix)

Zapowiedź i data premiery 2. sezonu "Narcos: Meksyk". Morfydd Clark w serialowym "Władcy Pierścieni". "Lodge 49" nie znalazło nowej stacji. A oprócz tego "Americanah", "Homecoming" i nie tylko.

1. Narcos: Meksyk – zapowiedź 2. sezonu

"Narcos: Meksyk" wraca 13 lutego. W 2. sezonie zobaczymy ponownie Diega Lunę w roli narkotykowego króla, a także Scoota McNairy'ego jako agenta DEA. Tutaj znajdziecie zdjęcia z nowych odcinków.

2. Morfydd Clark w serialowym Władcy Pierścieni

Morfydd Clark ("Mroczne materie") pojawi się we "Władcy Pierścieni" w roli Galadriel, postaci, którą w filmach Petera Jacksona zagrała Cate Blanchett.

3. Lodge 49 nie znalazło nowej stacji

To już ostateczny koniec "Lodge 49". Twórca serialu Jim Gavin poinformował fanów, że nie udało się znaleźć nowej stacji.

4. Uzo Aduba w serialu Americanah

Uzo Aduba ("Orange Is the New Black") dołączyła do obsady serialu HBO Max "Americanah". Zagra młodą ciocię i zarazem najlepszą przyjaciółkę głównej bohaterki (Lupita Nyong), dziewczyny, która ucieka z Nigerii do Ameryki. W serialu zagra także Zackary Momoh ("Seven Seconds").

5. Nowe aktorki w obsadzie Homecoming

W 2. sezonie "Homecoming" pojawią się Joan Cusack ("In & Out") i Mary Holland ("Veep").

6. Van Helsing z zamówieniem na finałowy sezon

Telewizja SyFy zamówiła 5. sezon "Van Helsing", który będzie już finałowy.

7. Konkurs z komiksem Stranger Things

"Szóstka. Stranger Things. Tom 2" jest do wygrania na naszym Facebooku. Złożony z czterech opowieści komiks przedstawia losy prekursorki Jedenastki, zwanej Szóstką.

REKLAMA